Latvijas kamaniņu sporta braucējas Elīza Tīruma un Kendija Aparjode ceturtdien pa vienai reizei Pekinas olimpisko spēļu treniņbraucienos A grupā ieņēma trešo vietu, liecina sacensību mājaslapā publicētie rezultāti.

Kamaniņu braucējas ceturtdien aizvadīja pirmo un otro treniņu braucienu. Visas trīs Latvijas pārstāves startēja A grupā, kurā tika iekļautas 18 sportistes.

Pirmajā braucienā ātrākā bija Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) pārstāve Jekaterina Katņikova, bet trešo labāko braucienu aizvadīja Elīza Tīruma (+0,176 sekundes), pozīciju aiz kuras palika Kendija Aparjode (+0,321 sekundes). Savukārt 14. ātrākais laiks bija Elīnai Ievai Vitolai (+1,850 sekundes).

Salīdzinot arī ar B grupu, labākais rezultāts bija Tīrumai, kura kopsummā ieņēma astoto vietu.

Otrajā braucienā visveiksmīgāk startēja ASV pārstāve Emīlija Svīnija, bet trešā ātrākā bija Kendija Aparjode (+0,496 sekundes). Krietni labāku brauciena veica Elīna Vītola (+0,592), kura uzrādīja piekto labāko laiku, bet astotā bija Tīruma (+0,783 sekundes).

Otro treniņbraucienu veicot arī B grupai, Aparjode atkāpās uz septīto pozīciju.

Ziņots, ka ceturtdien jau trešo un ceturto treniņbraucienu veica kungi, labus rezultātus uzrādot Kristeram Aparjodam.

Dāmas sestdien un svētdien turpinās treniņus, bet pirmdien, 7. februārī uzsāks oficiālās Pekinas olimpisko spēļu sacensības.