Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš svētdien Soču olimpiskās spēles noslēdza priekšpēdējā, 59.vietā, kamēr visas medaļas izcīnīja Krievijas sportisti.

Arvis Liepiņš 50 kilometru distanci veica 2:04,45,6 stundās, kas bija par 17 minūtēm 50,4 sekundēm lēnāk nekā uzvarētājiem. Aiz viņa palika tikai Ķīnas sportists.

Liepiņš distanci sāka ļoti apņēmīgi, un pēc astoņiem kilometriem bija 33.vietā, tomēr šādu tempu viņš noturēt nespēja un turpinājumā latvieša temps bija lēnāks.

Zelta medaļu izcīnīja Aleksandrs Ļegkovs, kurš 50 kilometru distanci veica 1:46:55,2 stundās. Tikai 0,7 sekundes aiz viņa finišēja Maksims Viļegžaņins, bet labāko trijnieku noslēdza vēl viens krievs Iļja Černusovs. Ceturtajā vietā šajās sacensībās ierindojās šīs sezonas līderis Martins Jansruds Sundbijs (+1,0).

Neveiksmi piedzīvoja Soču olimpisko spēļu divu zelta medaļu ieguvējs šveicietis Dario Kolonja, kuram salūza slēpe. Viņš finišā ieslēpoja 27.vietā.