Latvijas distanču slēpotājs Arvis Liepiņš svētdien Soču olimpisko spēļu skiatlona sacensībās ierindojās 66.vietā, apsteidzot vien vienu sportistu. Tikmēr par čempionu kļuva šveicietis Dario Kolonja.

Liepiņš pēc pirmā posma - 15 km klasiskajā stilā - bija 64.vietā. Pēc "pit stop" un 15 kilometriem brīvajā stilā Latvijas pārstāvis noslīdēja uz 66.vietu, un tajā arī sasniedza finišu. Liepiņš distancē pavadīja 1:20:00,1 stundu.

Aiz latviešu slēpotāja palika lietuvietis Vītauts Strotla, bet korejietis Hundžo Hvans tika "noņemts no trases", jo līderi viņu apsteidza par apli.

Tikmēr uzvaru izcīnījušais Kolonja finišēja pēc 1:08:15,4 stundām. Liepiņš no uzvarētāja atpalika 11 minūtes 44,7 sekundes.

Sudraba medaļu ieguva zviedrs Markus Hellners (+0,4 sekundes), bet trešajā vietā ierindojās norvēģis Martins Jonsruds Sundbijs.