Latvijas kamaniņu sportists Kristers Aparjords piektdien noslēdzošajā Pekinas olimpisko spēļu treniņbraucienā ieņēma augsto trešo vietu, liecina rezultāti sacensību mājaslapā.

Piektdien visi 35 kamaniņu sportisti aizvadīja piekto un sesto treniņbraucienu, šoreiz startējot vienā, nevis divās grupās.

Piektajā braucienā Latvijas sportisti trasē devās paši pēdējie. Kristers Aparjods uzrādīja astoto ātrāko laiku (+0,570 sekundes zaudēts līderim Volfgangam Kindlam), Artūrs Dārznieks ieņēma 11. vietu (+0,635), bet Gints Bērziņš ierindojās 13. pozīcijā (+0,805 sekundes).

Savukārt noslēdzošajā treniņbraucienā latvieši trasē devās pirmie. Kristers Aparjods piekāpās vien 2018. gada bronzas medaļniekam Johannesam Ludvigam un divkārtējam olimpiskajam čempionam individuālajā disciplīnā Fēliksam Loham, ieņemot trešo vietu (+0,050 sekundes). Savukārt Bērziņš (+0,501) un Dārznieks (+0,624) atpalika krietni vairāk, bet ierindojās attiecīgi astotajā un devītajā pozīcijā.

Ziņots, ka līdz šim notikušajos treniņbraucienos ātrākais no latviešiem bijis Aparjods, lai gan trešdien pašā pirmajā braucienā visaugstāk ierindojās Dārznieks.

Kungi sestdien, pulksten 13.10 uzsāks sacensības, bet dāmas sestdien un svētdien turpinās treniņus, pirmdien iesākot oficiālos startus.