Phjončhanas olimpiskās spēles: 15. dienas kopsavilkums

Phjončhanas olimpiskās spēles: 15. dienas kopsavilkums
Foto: AP/Scanpix/LETA

2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs sestdien tika aizvadīta priekšpēdējā sacensību diena, kurā notika cīņa par atlikušajām godalgām. No latviešiem sacensības aizvadīja distanču slēpotājs Indulis Bikše un ātrslidotājs Haralds Silovs.

Portāls "Delfi" piedāvā sacensību teksta tiešraidi.

Phjončhanas olimpiskās spēles: 15. diena
Latvijas sportistu starti 24. februārī:- Bobslejs, četrinieki (Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa ekipāžas)- Distanču slēpošana, vīrieši, 50 km klasiskajā stilā ar kopējo startu (Indulis Bikše)- plkst. 13:45- Ātrslidošana, vīrieši, masu starts (Haralds Silovs)
Priekšpēdējā diena olimpiskajās spēlēs ir noslēgusies! Svētdien tiks sadalīti pēdējie medaļu komplekti, kā arī notiks noslēguma ceremonija. Uz tikšanos svētdien. 
Hokejs, vīrieši.Čehija - Kanāda 4:6. Spēle noslēgusies.Kanādas izlase izcīna Phjončhanas olimpisko spēļu bronzas medaļas.
57:55 min. Čehija – Kanāda 4:6.Vairākumā Čehijas izlase gandrīz vai bombardēja Kanādas vārtus ar metieniem, līdz Romāns Červenka vēlreiz pārspēja vārtsargu. https://twitter.com/IIHFHockey/status/967405534898020352
Hokejs, vīrieši.56:26 min. Čehija - Kanāda 3:6Čehijas izlase atbildēja ar vārtu guvumu. Romāns Červenka no gaisa iemeta ripu vārtos pēc tam, kad Kevins Pulēns to atsita. Kanāda atkal pieprasīja video atkārtojumu, uzskatot, ka Červenka nospēlēja ar augsti paceltu nūju, taču šoreiz vārtu guvums tika ieskaitīts. 
Hokejs, vīrieši55:23 min. Čehija - Kanāda 2:6Kanāda turpināja spēlēt pacietīgi, izveidoja momentu vārtu priekšā un Vojteks Voļskis ar trešo metienu iedabūja ripu vārtos. 
Hokejs, vīrieši. Čehija - Kanāda. Čehijai neieskaita vārtus.Čehijas izlases labā Martins Erats saņēma ripu un no uzbrukuma zonas vidus trieca to vārtos. Bet Kanāda pieprasīja video atkārtojumu, un tiesneši saskatīja noteikumu pārkāpumu pret vārtsargu. 
Hokejs, vīrieši.49:37 min. Čehija – Kanāda 2:5Kriss Kelijs lēnā slidojumā uz priekšu saņēma ripu no laukuma stūra un izdarīja metienu. Ripa atsitās pret vārtu stabiņu un ielidoja vārtos.
Hokejs, vīrieši. 46:36 min. Čehijas – Kanāda 2:4. Romāns Horāks iegāja uzbrukuma zonā, atstāja ripu Janam Kovāržam, kurš uzreiz meta vārtos.
Hokejs, vīrieši. 45:50 min. Čehija - Kanāda 1:4Čehijas izlase darbojas aktīvi. Kanādas izlase spēlēja no aizsardzības. Tad viņi uzbrukuma zonā pārtvēra ripu, Brendons Kozuns izdarīja metienu gar vārtiem, bet Endrū Ebets precīzi pielika nūju un guva vārtus.
Hokejs, vīrieši. Čehija - Kanāda 1:3. Sācies 3. periods.
Kērlings, sievietes. Japānas komanda izcīna bronzas medaļas 2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, bronzas spēlē ar rezultātu 5-3 pārspējot Lielbritāniju.
Hokejs, vīrieši. Čehija - Kanāda 1:3. Noslēdzies 2. periods.Pēc rezultatīvā pirmā perioda otrajā trešdaļā komandām vārtus gūt neizdevās. Vairāk ar ripu darbojās Čehija, kas meklēja veidus, kā pārspēt Kevinu Pulēnu. Perioda izskaņā kanādietis Renē Burks aizskrēja pretuzbrukumā pret vārtsargu, bet Pāvels Francuzs nosargāja vārtus. 
Kērlings, sievietes. Cīņā par bronzas medaļām pēc astoņiem endiem rezultāts starp Lielbritāniju un Japānu ir 3-3.
Hokejs, vīrieši.Aizvadītajās astoņās minūtēs otrajā periodā abām komandām bijuši uzbrukumi, bet labākā vārtu gūšanas iespēja bija Čehijai. Vārtsargs Kevins Pulēns ar grūtībām ieguva ripu savā rīcībā. 
Ātrslidošana, vīrieši. Dienvidkorejas sportists Sunghuns Lī triumfē masu starta sacensībās, pēdējā taisnē izraujot pirmo pozīciju. Otrajā vietā ierindojās beļģis Bārts Svings, bet Koens Verveijs no Nīderlandes finišēja trešajā vietā.
Čehijas un Kanādas hokejisti sākuši otro periodu.
Ātrslidošana, vīrieši. Sācies fināls masu startā. 
Hokejs, vīrieši.Čehija - Kanāda 1:3. Noslēdzies 1. periods.
Ātrslidošana, sievietes. Masu starta sacensībās uzvaru izcīnīja japāniete Nana Takagi. Viņa aiz sevis atstāja korejieti Boremu Kimu un nīderlandieti Irēnu Šutenu. Savukārt igauniete Saskija Alusalu uzvarēja trijos starpfinišos un ar 15 punktiem ierindojās ceturtajā vietā.
Hokejs, vīrieši.15:57 min. Čehija - Kanāda 1:3Dereks Rojs labi ierāvās uzbrukuma zonā, saņēma ripu un ar nūjas neērto pusi izdarīja metienu, izslidinot ripu starp vartsarga kājsargiem. 
Hokejs, vīrieši09:28 min. Čehija - Kanāda 1:215 sekundes ilga neizšķirts - jau nākamajā uzbrukumā Kriss Kellijs ar tālu metienu no zonas līnijas atjauno Kanādas pārsvaru. Trīs vārti 31 sekundes laikā — cik bieži nākas pieredzēt ko tādu!
Hokejs, vīrieši09:13 min. Čehija - Kanāda 1:1Jau nākamajā minūtē neveiksmīgi nospēlē arī kanādieši - Ružička atgriežas laukumā pēc soda izciešanas un nonāk uzbrukuma smailē. Pēc viņa metiena ripa atsitas pret Kevina Pulina slidu un rikošetā ielido vārtos.
Hokejs, vīrieši08:57 min. Čehija - Kanāda 0:1Neveiksmīgi nospēlē Francūzs Čehijas izlases vārtos, ripa izslīd caur kājsargiem un kanādieši realizē skaitlisko vairākumu.
Pēc otrā pusfināla kļuva zināms, ka Silovs šīs sacensības noslēgs 17. vietā, un viņš kā pirmais netiek finālā.
Hokejs, vīriešiSākusies spēle par bronzas medaļām. Čehija - KanādaDiezgan ilgs laika pagājis, kopš Kanāda nebūs tikusi pie olimpiskā zelta. Pēdējoreiz tas notika 2006. gadā, starp citu, tieši Turīnas spēlēs pēdējoreiz pie medaļām tika Čehija, kas toreiz izcīnīja bronzu.
Ātrslidošana, vīrieši.Otrajā pusfinālā uzvarēja jaunzēlandietis Pīters Maikls, otrajā vietā ierindojās Stefans Due Šmits, bet trešais – Vitālijs Mihailovs.
Silovs un Francijas sportists Aleksis Kontēns guva pa trim punktiem, bet francūzis finišu sasniedza par 0,23 sekundēm ātrāk. Francūzim astotā vieta, Silovam - devītā.
Ātrslidošana, vīrieši.Silovs par savu vietu finālā jutās droši, un viņš vairs nemēģināja gūt punktus šajā pusfinālā. Pusfinālā uzvarēja Linuss Heidegers, Andrea Džiovanini bija otrais ar 41 punktu, bet Japānas pārstāvis Šeins Viljamsons. Savukārt Silovam ar trim punktiem nepietika, lai iekļūtu finālā. Šoreiz izskatās, ka latvietis pārrēķinājās un pieļāva kļūdu.
SOK to kaķi vilks aiz astes vēl ilgāk — lēmums par Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) statusa atjaunošanu tomēr netiks pieņemts šodien. SOK izpildkomiteja tiksies atkal rīt no rīta pl. 8 pēc Korejas laika un turpinās spriest par šo jautājumu. Krieviju šodienas sēdē pārstāvēja olimpiskā vicečempione, daiļslidotāja Jevgeņija Medvedjeva un OAR delegācijas vadītājs Staņislavs Pozdņakovs, kuri SOK izpildkomitejai stāstījuši, kas šajās spēlēs sasniegts, un viņi uzskata, ka OAR komanda izdarījusi visu, lai Krievijai atjaunotu tās statusu un Phjončhanas olimpisko spēļu noslēgumā tā varētu iet zem valsts karoga.
Silovs trešajā starpfinišā neiesaistījās cīņā par punktiem. Tagad sportisti steidz uz finišu pēc "lielajiem" punktiem.
Pirmā sprinta apļa ātrākie sportisti Verveijs un Silovs ieņēma pozīcijas grupas vidū, atgūstot spēkus. Otrajā sprinta aplī Silovs finišēja piektajā vietā, punktus negūstot. Viņš apsvēra iespēju pacīnīties par punktiem, bet situācija šoreiz nebija viņam labvēlīga. 
Silovs jau uzreiz pēc starta vēroja situāciju un plānoja taktiku turpinājumam. Visi sportisti pirmos apļus veica nesteidzīgi, Silovs turējās pirmajā trijniekā. Pirmo sprinta apli viņš veica drošā otrajā vietā, gūstot trīs punktus. Tas ir liels solis pretī pusfinālam. 
Ātrslidošana, vīrieši. Haralds Silovs un vēl 11 sportisti gatavi startam.
Kērlings, sievietesSākusies spēle par trešo vietu sieviešu kērlingā starp Japānu un Lielbritāniju. Pēc pirmajiem diviem endiem rezultāts ir neizšķirts 1-1.
Dramatiska cīņa masu starta sacensību pusfinālā.
Haralda Silova pretinieki pusfinālā būs korejietis Senghuns Lī, itālis Andrea Džiovanini, jaunzēlandietis Rejons Kejs, francūzis Aleksis Kontīns, kanādietis Olivjē Žans, austrietis Linuss Heidegers, dānis Viktors Torups, nīderlandietis Koens Verveijs, Šeins Viliamsons no Japānas, amerikānis Braiens Hansens un kazahs Fjodors Mezencevs.
Tagad ātrslidošanas ovāla ledus tiks sakopts un pulksten 13:45 sāksies pusfināli vīriešiem. 
Ātrslidošana, sievietes. Kritieniem bagāts pusfināla slidojums. Tajā uzvarēja un 60 punktus guva Nikola Zdrahalova, otrajā vietā ar 40 punktiem ierindojās Annuka van der Veijdena, bet trešajā pozīcijā finišēja ķīniete Dana Li, kura guva 24 punktus. Pusfināli noslēgušies un 16 finālistes noskaidrotas.
Ātrslidošana, sievietes. Pirmajā pusfinālā ar 68 punktiem uzvarēja itāliete Frančeska Lolobridžida, otrajā vietā ierindojās Dana Guo, bet trešajā vietā – kanādiete Kerija Morisone.
Ātrslidošana, sievietes. Pirmais pusfināls masu startā sācies. 
Ātrslidošana.  Masu starta sacensībās pusfināli un fināli notiks vienā dienā. Silovs startēs pirmajā pusfinālā, kur sacentīsies ar vēl 11 sportistiem. Lai iekļūtu finālā ir jāierindojas labāko astotniekā. Masu starta sacensībās sportisti veic 16 apļus, bet pēc ceturtā, astotā un 12. apļa tiek piešķirti punkti. Sprinta apļa trīs ātrākie sportisti saņem attiecīgi piecus, trīs un vienu punktu. Finišā uzvarētājs saņem 60 punktus, otrā vieta – 40, bet trešā – 20. Sportisti tiek sarindoti pēc gūtajiem punktiem, bet tie, kuri nav guvuši punktus, pēc finiša laika.
Diemžēl šodien Zviedrijas karalis neatnesa veiksmi savas valsts sportistiem kērlingā... Kā rakstījām, iepriekšējās divās dienās viņš pieredzēja zviedru sportistu triumfu kalnu slēpošanā un biatlonā.
Ātrslidošana.Pulksten 12:00 sākas sacensības ātrslidošanas ovālā. Vispirms masu starta pusfinālus aizvadīs sievietes, bet tad arī vīrieši. 
Līdz ar uzvaru olimpiskajā kērlinga turnīrā ASV ir aizpildījuši vēl vienu tukšo lauciņu titulu statistikā. Kērlings bija 12. ziemas sporta veids, kurā amerikāņu sportisti ir ieguvuši olimpiskās zelta medaļas. Palikuši tikai trīs "neiekarotie" sporta veidi — tramplīnlēkšana, biatlons un kamaniņu sports.
Kērlings, vīriešiAr rezultātu 10-7 noslēdzas spēle par zelta medaļu, un ASV kērlinga izlase pirmo reizi kļūst par olimpiskajiem čempioniem.
Kērlings, vīriešiZviedrija priekšpēdējā endā samazināja ASV pārsvaru līdz trim punktiem, taču amerikāņi joprojām ir favorīti uz zelta medaļām. Viņi ir vadībā ar 10-7.Starp citu, šo spēli klātienē vēro Ivanka Trampa, ASV prezidenta meita un prezidenta delegācijas vadītāja Phjončhanas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā.
Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis pēc diviem braucieniem četrinieku sacensībās ir piesardzīgs un saka, ka vēl ir jāpacīnās:https://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/prusis-biju-piesardzigs-pirms-cetriniekiem.d?id=49780349
Olimpiskās spēles tuvojas noslēgumam, bet ziemas sporta sezona vēl nebeidzas, vairākos sporta veidos turpināsies Pasaules kausa izcīņa, piemēram, biatlonā. Un ar gaidāmo PK posmu Tjumeņā, Krievijā, jau ir daudz runu un skandālu. Vairāki vadošie sportisti pauduši neapmierinātību ar Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) lēmumu aizvadīt Krievijā šīs sacensības, un nupat ASV Biatlona federācija paziņojusi, ka boikotēs PK posmu Tjumeņā, atsaucoties uz "personisko drošību", ziņo portāls "insidethegames.biz"."IBU lēmums par PK posma saglabāšanu Krievijā ir nepieņemams. Mēs iestājamies par tīru sportu. Mūsu drošības dēļ nevaram piedalīties šajās sacensībās," teikts federācijas izplatītajā paziņojumā.
Kērlings, vīriešiKaut ko tādu bieži negadās redzēt - ASV izlase astotajā endā iegūst piecus punktus un izvirzās vadībā, ko zviedriem diez vai būs iespējams pārspēt. ASV ir vadībā ar 10-5.
Norvēģijas olimpiskā izlase Phjončhanā ir sasniegusi jauno medaļu rekordu ziemas olimpiskajās spēlēs — komandu sacensībās kalnu slēpošanā izcīnītā bronza bija norvēģu 38. godalga šajā olimpiādē, līdz ar to labots ASV rekords, kas tika sasniegts 2010. gadā Vankūverā. Toreiz amerikāņu sportisti ieguva 37 medaļas.
Kērlings, vīriešiZviedri astotajā endā atspēlē vienu punktu un izlīdzina rezultātu - 5-5.
Starptautiskā Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) ir izplatījusi preses paziņojumu, ka OAR bobslejiste Nadežda Sergejeva, kura atteikusies no dopinga analīžu B proves pārbaudīšanas, ir atzīta par vainīgu antidopinga noteikumu pārkāpšanā un diskvalificēta no Phjončhanas olimpiskajām spēlēm.
Iespējams, kāda svinēšana ir aizgājusi nedaudz par tālu — Kanādas Olimpiskā komiteja ir apstiprinājusi, ka viens no šīs valsts sportistiem un komandas pārstāvis aizturēti par mašīnas aizdzīšanu un braukšanu, esot alkohola reibumā. Komiteja vainīgos nenosauc, bet CBC ziņo, ka vainīgais esot slēpošanas krosa pārstāvis Deivs Dakans un viņa sieva.https://twitter.com/OrmistonOnline/status/967283521076150273
Tikmēr ir sākusies Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sēde, kurā lems par Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) statusu. Ja diskvalifikācija tiks noņemta, Krievija Phjončhanas olimpisko spēļu noslēgumā varēs iet zem sava karoga.
Kērlings, vīriešiPēc sestā enda ASV atguva vadību, šo endu pabeidzot ar diviem punktiem. Rezultāts tagad ir 5-4 amerikāņu labā.
Distanču slēpošana, vīrieši. Indulis Bikše finišu sasniedza 57. pozīcijā. Viņa rezultāts bija 2:31:07,5 stundas, kas bija par 22 minūtēm un 45,4 sekundēm lēnāk nekā uzvarētājam. Šis latvietim ir veiksmīgākais starts olimpiskajās spēlēs, jo viņš sprintā un 15 kilometru distancē palika septītajā desmitā.
Kērlings, vīriešiFinālspēles trešajā endā ASV hokejisti izlīdzina spēles rezultātu - 2-2.
Igaunijas slēpotājs Algo Karps finišu sasniedza 17. pozīcijā. Viņš uzvarētājam piekāpās 5:23,6 minūtes.
Distanču slēpošanas sacensību 50 kilometru distancē TOP5: 
Kērlings, vīrieši.Zviedrijas komanda fināla otrajā endā guva divus punktus un izvirzījās vadībā ar 2-0 pār ASV.
Distanču slēpošana, vīrieši.Bikše 43,92 kilometrus noslēpojis 58. vietā. Viņa rezultāts šajā trases daļā ir 2:11:51,2 stundas, kas ir gandrīz 20 minūtes lēnāk nekā līderiem.
Distanču slēpošana, vīrieši.Bronzas godalgu ieguva vēl viens OAR komandas sportists Andrejs Larkovs, kurš uzvarētājam zaudēja 2:37,5 minūtes.
Distanču slēpošanā. Par olimpisko čempionu 50 kilometru distancē kļuvis Īvo Nīskanens no Somijas. Viņš trasi pieveica 2:08:22,1 stundās. Viņš pusotru kilometru pirms finiša veica izrāvienu un par 18,7 sekundēm apsteidza OAR sportistu Aleksandru Boļšunovu.
Distanču slēpošana, vīrieši.Indulis Bikše noslīdējis uz 59. vietu. Viņš veicis 40 kilometrus stundā 59 minūtēs un 36,1 sekundē, kas ir par 17 minūtēm un 24 sekundēm lēnāk nekā līderi.
Distanču slēpošana, vīrieši. Bošļunovs un Nīskanens turpina kopā slēpot pretī finišam. Viņiem līdz finišam atlikuši tikai trīs kilometri. Cīņā par bronzas medaļu spēkojas Martins Sundbijs, Andres Larkovs no OAR komandas, kanādietis Alekss Hārvijs, Hans Holunds no Norvēģijas un kazahs Aleksejs Poltoraņins.
Kērlings, vīrieši. Vīriešu turnīrā sācies fināls starp Zviedrijas un ASV komandām.
Distanču slēpošana. Indulis Bikše turpina sacensības 57. vietā, un pagaidām viņam nav pārāk daudz iespēju pakāpties uz augšu, jo priekšā esošas konkurents ir bijis minūti ātrāks. Latvietis veicis 35,58 kilometrus. Līderis pēc 41,66 kilometriem ir Aleksandrs Boļšunovs, viņam pēc slēpju maiņas seko Īvo Nīskanens.
Distanču slēpošana, vīrieši.Bikše pievarējis 31,68 kilometrus, un viņš ierindojas 57. vietā. Latvietis no līderiem jau atpaliek 12:06,6 minūtes. Līderpozīcijā joprojām ir Soms Īvo Nīskanens, 8,9 sekundes aiz viņa slēpo krievs Aleksandrs Boļšunovs, trešajā vietā ir kazahs Aleksejs Poltoraņins (+43,0). Pārējie atpaliek jau gandrīz divas minūtes.
Distanču slēpošana, vīrieši.Indulis Bikše šobrīd pēc 25,88 kilometriem ierindojas 56. vietā. Viņš šo distanci veicis stundā 14 minūtēs un 26,6 sekundēs, kas ir par 8:42,3 minūtēm lēnāk nekā līderi. Soms Īvo Nīskanens 30,7 kilometru atzīmē ieslēpojis kā līderis, krievu Aleksandru Boļšunovu apsteidzot par 16 sekundēm.
Distanču slēpošana, vīrieši.Pēc veiktiem 20,82 kilometriem Indulis Bikše ierindojas 57. vietā (+6:07,6). Viņš šo distanci pieveica 58,21,9 minūtēs. 25 kilometru atzīmē kā līderi ieslēpoja kazahs Aleksejs Poltoraņins un Īvo Nīskanens, tuvāko sekotāju apsteidzot par 11 sekundēm.
Snovbords, vīrieši. Par olimpisko čempionu vīriešu konkurencē kļuva šveicietis Nevins Galmarini, kurš finālā apsteidza mājinieku Sango Lī.
Snovbords, vīrieši.Vīriešu konkurencē bronzas medaļu pēc Silvaina Dufūra kļūdas trases lejasdaļā izcīnīja slovēnis Žans Koširs.
Snovbords, sievietes.Jauns ieraksts olimpisko spēļu vēstures grāmatās! Čehijas sportiste Estere Ledecka triumfē slaloma sacensībās, izcīnot otro zelta medaļu Phjončhanas spēlēs. Viņa pārspēja vācieti Selīnu Jergu. Ledecka šajās olimpiskajās spēlēs triumfēja arī kalnu slēpošanas supergiganta sacensībās. Līdz ar to viņa triumfējusi divos dažādos sporta veidos, un kļuvusi par trešo sportisti ziemas olimpisko spēļu vēsturē, kam tas izdevies. Pirmais bija norvēģis Torleifs Haugs 1924. gadā un viņa tautietis Johans Gretumsbrotens pēc četriem gadiem. Viņi uzvarēja Ziemeļu kombinācijā un distanču slēpošanā.https://twitter.com/GracenoteGold/status/967276093160833024
Snovbords, sievietes. Par bronzas medaļas ieguvēju kļuva vāciete Ramona Hofmeistere, kura mazajā finālā pārspēja krievieti Aļonu Zavarzinu. OAR sportiste trasē pieļāva kļūdu un zaudēja ātrumu.
Distanču slēpošana, vīrieši.Indulis Bikše 15 km atzīmi sasniedzis 42,26,5 minūtēs, kas ir par 3:38,6 minūtēm lēnāk nekā vadošie sportisti. Latvietis ierindojas 58. pozīcijā. Līderi Īvo Nīskanens un Martins Sundbijs jau sasnieguši 17,54 km atzīmi.
Snovbords, vīrieši.Nevins Galmarini uzvarēja pirmajā pusfinālā, bet Silvains Dufūrs nefinišēja. Galmarini pretinieks finālā būs korejietis Sango Lī, kurš pusfinālā tikai par 0,01 sekundei apsteidza slovēni Žanu Kosiru.
Snovbords, sievietes. Pusfinālā čehiete Estere Ledecka apsteidza vācieti Ramonu Mofmeisteri, iekļūstot finālā un pietuvojoties savai otrajai zelta medaļai. Viņas pretiniece būs Selīna Jerga no Vācijas.
Snovbords, vīrieši.Paralēlā slaloma sacensībās pusfinālā iekļuvuši Silvains Dufūrs no Francijas, Nevins Galmarini no Šveices, Žans Kosirs no Slovēnijas un Sango Lī no Dienvidkorejas.
Distanču slēpošana. Indulis Bikše jau veicis 10,59 kilometrus. Viņš līdz šim bijis par 2:22,6 minūtēm lēnāks nekā vadoši slēpotāji, ieņemot 58. pozīciju. Līderu grupā šobrīd ir 19 sportisti, kuri joprojām slēpo sepiņu sekunžu intervālā.
Distanču slēpošana, vīrieši.6,68 kilometru atzīmē Bikše ieņem 58. vietu, bet viņa laika deficīts pieaudzis 1:21,8 minūtēm. Līderu grupā šobrīd ir 22 slēpotāji, kuri slēpo septiņu sekunžu robežās.
Snovbords, sievietes. Paralēlā slaloma sacensībās pusfinālu sasniegušas vāciete Ramona Hofmeistere, čehiete Estere Ledecka, OAR sportiste Aļona Zavarzina un vāciete Selīna Jerga.
Distanču slēpošana, vīrieši. Indulis Bikše pēc 4,16 kilometriem ierindojas 63. pozīcijā, bet līderis joprojām ir Sundbijs. Latvietis līderim zaudē gandrīz pusminūti.
Distanču slēpošana, vīrieši. Sportisti sasnieguši pirmos divus kontrolpunktus, un Bikše abos ierindojās 66. vietā. Sacensībās piedalās 69 slēpotāji. Latvietis pēc 2,26 kilometriem līderim Martinam Sundbijam zaudē 17,9 sekundes.
Distanču slēpošana, vīrieši.50 kilometru distances sacensības sākušās. Indulis Bikše devies trasē. 
Snovbords, sievietes. Jāizceļ, ka ceturtdaļfinālu sasniegusi čehiete Estere Ledecka, kura negaidīti uzvarēja kalnu slēpošanas supergiganta sacensībās. Viņa lūkos izcīnīt vēsturisko dubulto zelta medaļu divos dažādos sporta veidos. 
Snovbords, sievietes. Pārceltās sacensības paralēlajā slalomā sākušās. Vispirms trasē dosies sievietes. 
Distanču slēpošana, vīrieši. 50 kilometru distancē latvietis Indulis Bikše startēs ar 59. starta numuru. Bikše šajās olimpiskajās spēlēs izcīnīja 65. vietu 15 kilometru distancē un 63. vietu sprinta sacensībās.
Uldis Strautmanis no Phjončhanas:Melbārdis pēc otrā brauciena dusmīgs vairāk uz sevi, jo atkal pieļāvis kļūdu augšdaļā (līdzīgi kā divniekos).Savukārt Ķibermanis un viņa stūmēji nemāk izskaidrot vājos starta laikus, jo visi četri fiziski jūtoties ļoti labi.Abu Latvijas pilotu un trenera Sanda Prūša komentārus pēc pirmās sacensību dienas lasiet jau pēc brīža portāla "Delfi" olimpiskajā sadaļā
Kalnu slēpošana, komandu sacensības.Pirmās olimpiskās zelta medaļas komandu sacensībās izcīnīja Šveices komanda Denīze Feierbenda, Ramons Cenhauzerns, Vendija Holdenere un Daniels Jule, kuri finālā ar 3-1 pārspēja Austrijas vienību, ko pārstāvēja Katarina Līnsbergere, Mihaels Mats, Katarina Galhubere un Marko Švarcs
Kalnu slēpošana, komandu sacensības. Bronzas medaļu mazajā finālā izcīnīja Norvēģijas izlase. Pēc četriem braucieniem rezultāts bija 2-2, bet, vērtējot laika summu, uzvara pienācās norvēģiem. Bronzas medaļas iegūs Kristina Lisdāla, Sebastjans Foss-Solevāgs, Nina Havere Leseta un Leifs Kristians Nestvolds-Haugens.
Kalnu slēpošana, komandu sacensības. Pusfināla braucienos Austrija ar 3-1 uzvarēja Norvēģiju, bet Šveice ar 3-1 uzvarēja Franciju. 
Kalnu slēpošana, komandu sacensības. Pusfinālu sasniegušas Austrijas un Norvēģijas izlases, kā arī Francijas un Norvēģijas komandas.
Snovborda sacensības paralēlajā slalomā šobrīd ir pārceltas uz pulksten 6:30 pēc Latvijas laika. Acīmredzot vējš atkal liek par sevi manīt.
Šobrīd Phjončhanas olimpiskajās spēlēs risinās komandu sacensības kalnu slēpošanā
Bobsleja četrinieku sacensībās ļoti izkristalizējies līderu trio, bet latviešiem būs jāpiepūlas, lai tiktu pie medaļām. https://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/melbarza-cetrinieks-pec-pirmas-dienas-phjonchana-ienem-piekto-vietu-teksta-tiesraide.d?id=49779573
Pirmais medaļu komplekts šodien jau ir sadalīts, un kanādietis Sebastjens Tutāns kļuva par vēstures pirmo olimpisko čempionu "Big Air" disciplīnā vīriešiem. https://www.delfi.lv/sports/news/ziemas-olimpiskas-speles/zinas/kanadietis-tutans-klust-par-pirmo-olimpisko-cempionu-snovborda-big-air-sacensibas.d?id=49780251
Phjončhanas olimpiskajās spēlēs sākusies priekšpēdējā sacensību diena. No latviešiem šodien sacensības aizvadīs Indulis Bikše un Haralds Silovs. 

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Tuvākie Latvijas izlases starti
Tuvākās medaļu izcīņas