SOK Krievijas diskvalifikācijas atcelšanu vērtēs pēc futbola principiem

SOK Krievijas diskvalifikācijas atcelšanu vērtēs pēc futbola principiem
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) savā sesijā, kas šobrīd notiek Phjončhanā, ir atklājusi, pēc kādiem principiem vadīsies, lemjot par diskvalifikācijas atcelšanu Krievijas Olimpiskajai komitejai (KOK), ziņo portāls "insidethegames.biz".

SOK darba grupas vadītāja Nikola Hēverca atklājusi, ka SOK lēmumu par diskvalifikācijas atcelšanu var ietekmēt gan Krievijas mediji, gan līdzjutēji.

"Nav iespējams novērot katru individuāli un katru individuālo incidentu, bet mēs vērosim kopējo noskaņojumu," uzstājoties SOK 132. sesijā, izteicās Hēverca. "Tas būs līdzīgi kā ar futbola klubiem, kas atbild par savu fanu uzvedību. Mūsu vērtēšanas kritēriji gan būs atvērti un elastīgi."

Ja KOK diskvalifikācija tiks atcelta, šīs valsts delegācija 2018. gada ziemas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā varēs iet zem savas valsts karoga un izmantot Krievijas simboliku.

Kā zināms, KOK diskvalifikācija tika izsludināta pagājušā gada decembra sākumā, un tā nosaka, ka Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Krievijas sportistiem ir jāstartē zem neitrāla karoga un neitrālos formas tērpos bez valsts piederības zīmēm, savukārt KOK amatpersonām aizliegts ierasties spēlēs.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Tuvākie Latvijas izlases starti
17. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, izvēles programma
Sievietes, 1500 m fināls; vīrieši, 1000 m fināls
Sievietes, trešais un ceturtais brauciens
18. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, milzu slaloms. Pirmais brauciens
Vīrieši, milzu slaloms. Otrais brauciens
Vīrieši, divnieki. Pirmais un otrais brauciens
Vīrieši, 15 km masu starts
Tuvākās medaļu izcīņas
17. Februāris (pēc Latvijas laika)
Vīrieši, izvēles programma
Sievietes, supergigants
Sievietes, slopestyle. Fināls
Sievietes, 1500 m fināls; vīrieši, 1000 m fināls
Sievietes, 12,5 km masu starts
Sievietes, trešais un ceturtais brauciens
Vīrieši, lielais tramplīns. Fināls