2018. gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs sestdien A grupas spēlēs uzvaras izcīnīja Šveices un Čehijas valstsvienības.

Šveices hokejisti otrās kārtas spēlē ar rezultātu 8:0 (0:1, 0:2, 0:5) sagrāva olimpisko spēļu mājinieci Dienvidkoreju. Uzvarētājiem trīs vārtus guva Puiss Zuters, bet pa vieniem vārtiem iemeta Enco Korvi, Deniss Holenšteins, Reto Šepi, Felisjēns Dubuā un Tomass Rufenahts. Savukārt vārtsargs Jonass Hillers atvairīja visus 25 pretinieku metienus.

Citā mačā Čehijas hokejisti ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērija pieveica Kanādu.

Kanādas izlase šajā mačā izvirzījās vadībā jau otrajā minūtē, precīzi metot Meisonam Reimondam, bet sešas minūtes pēcāk Dominiks Kubalīks rezultātu izlīdzināja. Renē Burks 14. minūtē vēlreiz deva vadību kanādiešiem, tomēr otrās trešdaļas sākumā Mihals Jordāns panāca 2:2. Pamatlaika turpinājumā vārti netika gūti, turklāt cīņa nonāca līdz pēcspēles metieniem, kuros uzvaru čehiem nodrošināja Jans Kovāržs.

A grupas kopvērtējumā pēc divām spēlēm Čehija ir līderpozīcijā ar pieciem punktiem, bet Kanādai ir četri punkti. Savukārt Šveice ieguvusi trīs punktus, kamēr Dienvidkoreja ir "sausā".