Latvijas skeletoniste Endija Tērauda trešdien aizvadīja noslēdzošos treniņus Pekinas olimpiskajā trasē, piektajā braucienā uzrādot tikai 23. labāko laiku.

Skeletonistes trešdien aizvadīja piekto un sesto treniņbraucienu pirms piektdien un sestdien gaidāmajām sacensībām.

Dienas pirmajā braucienā visātrāk trasi pieveica trenera Daiņa Dukura komandu pārstāvošā Austrijas skeletoniste Žanīna Floka. Tērauda viņai piekāpās par 2,63 sekundēm, treniņbraucienā ieņemot 23. vietu.

Lēnāk par Tēraudu nobrauca vien Puertoriko pārstāve Kellija Delka (+2,96) un ASV Virdžīnu salu sportiste Keitija Tannenbauma (+3,88), kura otrdien treniņos nepiedalījās.

Otrajā treniņbraucienā labāko laiku uzrādīja Čehijas sportiste Anna Fernštadtova. Tērauda teju par pussekundi uzlaboja savu rezultātu, bet tāpat trasi pieveica lēnāk nekā pirmajā un otrajā treniņu dienā. Latvijas sportiste 23 skeletonistu konkurencē ieņēma 19. vietu, pēdējā braucienā nestartējot vācietei Hannai Naizei un beļģietei Kimai Meilemansai.

Aiz Tēraudas atkal palika Delka un Tannenbauma, kura līderei zaudēja 10,90 sekundes, kā arī ASV sportiste Kellija Kērtisa un Dienvidkorejas pārstāve Jundži Kima.

Vīrieši trešdien vēl aizvadīs noslēdzošos treniņus, pēc kuriem ceturtdien un piektdien startēs oficiālajās sacensībās.

Savukārt sievietes par medaļām cīnīsies piektdien un sestdien.