Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma sestdien abos Pekinas olimpisko spēļu treniņbraucienos savā grupā finišēja labāko trijniekā, liecina rezultāti "Pekina 2022" mājaslapā.

Dāmas sestdien aizvadīja trešo un ceturto treniņbraucienu. Latvijas sportistes šoreiz startēja B grupā.

Pirmajā dienas treniņbraucienā Elīza Tīruma (+0,064 sekundes) piekāpās vien Krievijas Olimpiskās komitejas (KOK) sportistei Jekaterinai Katņikovai. Elīna Ieva Vītola ieņēma septīto vietu (+0,515 sekundes), bet Kendija Aparjode uzrādīja devīto labāko laiku (+0,640 sekundes).

Salīdzinot ar A grupu, Tīruma gan veica tikai septīto ātrāko braucienu.

Savukārt otrajā dienas treniņā Tīrumu un Katņikovu apsteidza amerikāniete Ešlija Farkuarsone. Tīruma ieņēma trešo vietu (+0,084 sekundes), Aparjode bija piektā (+0,184 sekundes), bet Vītola uzrādīja 14. labāko laiku (+1,747 sekundes).

Šajā braucienā kopējā konkurencē Tīruma bija desmitajā pozīcijā.

Ziņots, ka Tīruma un Aparjode ceturtdien pa vienai reizei savā grupā iekļuva labāko trijniekā, bet kopējā konkurencē labākais rezultāts bija Aparjodei (septītā vieta).

Dāmas svētdien vēl pēdējo reizi aizvadīs treniņus, bet pirmdien, 7. februārī uzsāks oficiālās Pekinas olimpisko spēļu sacensības.

Savukārt kungi jau sestdien, pulksten 13.10 aizvadīs pirmos divus oficiālos braucienus.