Katram cilvēkam ir sava enerģijas rezerve, un ikviens var nonākt tādu apstākļu varā, kas šo rezervi liek krietni patukšot. Viens, stājoties pretī likteņa izaicinājumiem, salūst, bet cits – gluži pretēji – atklāj sevī pārdabisku jaudu, taču neviens resurss nav bezgalīgs un bez atbalsta pat stiprākie un jaudīgākie neizbēgami ar laiku izdeg. Tuvinieki, kas uzņemas savu mīļo aprūpi, ir kā kvēlspuldzes – vienīgais gaismas avots, tāpēc mums ir svarīgi, lai viņi neizdegtu. Latvijas vadošais medijs “Delfi” sadarbībā ar labdarības organizāciju “Ziedot.lv” atbalsta projektā “Stiprini stipros” jau ceturto gadu aicina stiprināt ģimenes, kurām visām lielākā nozīme ir aprūpei mājās. Jo mums ir svarīgi, lai stiprie neizdeg!
Projekts tapis
sadarbībā ar
Projektu “Stiprini stipros" veidoja: saturs – Laura Dzērve, Dita Vinovska, Aija Rutka, Kārlis Arājs, Olga Petrova, Lelde Lūse, Sabīne Košeļeva, Egita Segliņa, Līgija Ciekure, foto – Kaspars Garda, Māris Morkāns, video – Miks Siliņš, Patriks Pauls Briķis, Daniēls Portnajs, dizains – “VUCA Communications”, Inga Čujevska, izstrāde – Ervīns Malnačs, Karīna Sabecka, projekta vadītāja – Elise Bikova.
Arhīvs: 2018 2019 2020
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.