Projektu atbalsta
Sponsor Logo
Foto: DELFI

Dubultās siera karstmaizes ar šķiņķi, kukurūzu un pupiņām

Diena tikai pusē, bet darba spars jau tevi pametis? Piešķil dzīvei mazliet asuma, pusdienās sevi palutinot ar pikantām karstmaizēm meksikāņu labākajās tradīcijās. Ja biroja virtuvē nav pieejams karstmaižu tosteris, uzkarsē tās mikroviļņu krāsnī vai ēd bez sildīšanas, uzdzerot siltu kafiju vai tēju. Sastāvdaļas norādītas divām karstmaizēm, bet labāk taisi uzreiz četras – nenožēlosi!

Sastāvdaļas divām karstmaizēm:

  • 4 kvadrātveida tostermaizes šķēles
  • 4 šķēles siera
  • 2 šķēles šķiņķa
  • majonēze
  • čili pipari
  • 1 bundžiņa kukurūzas “Bonudelle”
  • 1 bundžiņa pupiņu “Bonduelle”

Pagatavošana:

Uz apakšējām maizes šķēlēm vispirms uzklāj sieru, to pārziež ar majonēzi. Tad seko karote kukurūzas, karote pupiņu, čili pipari un šķiņķa šķēle.
Ja gaļas nav tavā ēdienkartē, tad vienkārši neizmanto to – arī bez šīs sastāvdaļas karstmaizes būs gana sātīgas un gardas.
IETEIKUMI: Svaigos čili piparus karstmaizēs vari aizstāt ar marinētiem čili vai čili piparu pulveri. Ja rodas doma majonēzi sviestmaizēs aizstāt ar meksikāņu iecienīto čili salsu, dari to, bet atceries, ka sārtā mērce negaidīti var uzpilēt uz tava baltā krekla – ja šāda varbūtība tevi nesatrauc, tad – uz priekšu!
Kompozīciju noslēdz ar sieru un otru maizes šķēli. Sagatavotās maizes iesaiņo līdzņemšanai. Ja nav bijis laika paķert produktus no mājām, visas sastāvdaļas varēsi nopirkt tuvējā lielveikalā.
Birojā liec maizes karstmaižu tosterī vai mikroviļņu krāsnī un karsē pāris minūtes, līdz maizītes ir apbrūnējušas un siers iekšpusē izkusis, kārdinoši sajaucoties ar pārējām sastāvdaļām.
Lai labi garšo!
Projekta ''Pusdienas birojā ar Bonduelle Inspiration'' veidotāji: saturs – Jolanta Roze, dizains – Martina Sergejeva, izstrāde – Nikolajs Trubačistovs, projekta vadītājas – Žanete Zīlīte, Liene Lacberga, Kristīne Melne.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.