Uz saturu

Liepājas saldāko vietu apskats

Konditorejas, kafejnīcas un našķi

Apmaksāta informācija 

Jauniešu vidū populārais satura veidotājs Deniss Demčenko stāsta par saviem saldajiem un garšīgajiem piedzīvojumiem Liepājā.

***

Šajā brīnišķīgajā maija mēnesī mēs varam atzīmēt daudz un dažādus svētkus. Siltais un patīkamais laiks mums atnesa tādus svētkus kā "Eirovīzija", kurā svinējām Ukrainas uzvaru. Pašlaik arī ļoti aktīvi sekojam līdzi Pasaules čempionātam hokejā. Tāpat arī nevar aizmirst mūsu valsts neatkarības atjaunošanas dienu. Jāpiemin, ka šajā mēnesi ne tikai es, bet arī daudzi citi ar interesantiem un kalendāros neierakstītiem vārdiem svin vārda dienas 22. maijā.

Lai šos svētkus padarītu daudz saldākus un baudāmākus draugu un ģimenes lokā, šoreiz izmantoju opciju no "Wolt" aplikācijas pasūtīt un paņemt našķus līdzņemšanai uz vietas kafejnīcā, kas, manuprāt, ir lieliska opcija tādā gadījumā, ja nezini vēl, kur īsti vēlēsieties svinēt svētkus. Šo opciju pirms tam vēl nebiju izmēģinājis, tāpēc arī man pašam šis bija kas jauns. Liepājas kafejnīcas piedāvā daudz un dažādus konditorejas izstrādājumus. 

Bija grūti izvēlēties starp plašo Liepājas kafejnīcu piedāvājumu klāstu, taču svētku atzīmēšanai izvēlējos tādas konditorejas vietas kā "Darbnīca", "Sakta", "Dragon Sushi" un "Ritas Margaritas". Talkā nāca arī "Mani Svētki", no kuriem pasūtīju krāsainos sienas aizkarus. Šeit vienmēr var atrast piemīlīgas dekorācijas jebkuriem tev mīļiem svētkiem.

Vieta, kur būs prieks atgriezties

Gatavojoties svētku atzīmēšanai, pirmo reizi sanāca arī apmeklēt kafejnīcu "Sakta". Šī vietiņa bija tik mīlīga, ka es pat nožēloju, ka pirms tam nekad nebija sanācis te iegriezties. Sanāca arī uztaisīt estētiskas fotogrāfijas. Noteikti tur vēl atgriezīšos, jo, kā saka, iemīlējos no pirmā acu skatiena. Saldo izvirtību ietvaros no šīs vietas pasūtīju ogu groziņus un saldos pīrāgus, kuri, manuprāt, lieliski iederējās uz svētku galda.

Apciemojot "Darbnīcu", es jau zināju savu vīziju par to, kas tad būs uz mūsu svētku galda no šīs vietiņas. Bez miljonāra kūciņām nevarējām iztikt, jo vēlējāmies izjust to patieso miljonāru garšu, kuru bauda pasaules ietekmīgākie cilvēki. Uzbūrām arī nelielu Amerikas noskaņu ar amerikāņu cepumiņiem. Un kur tad bez "Darbnīcas" klasikas – šokolādes banānu kūkas. Vienmēr, kad dodos uz šo vietu, izvēlos tieši šo kūciņu, jo bez tās "Darbnīca" noteikti nav iedomājama. To zina jebkurš īstens liepājnieks.

Gards jaunatklājums – saldais suši

Kā jau minēju iepriekš, man bija ļoti grūti izvēlēties, no kurām konditorejām pasūtīt, tāpēc, kur gadījies, kur ne, man nācās nedaudz izmainīt iepriekšējos plānus attiecībā uz vietu izvēli, jo mani draugi mani pilnībā pārsteidza ar ieteikumu pasūtīt saldos suši no "Dragon Sushi". Jā, es biju ļoti pārsteigts, jo nekad iepriekš savā dzīvē nebiju dzirdējis par šiem suši, kā arī baudījis tos. Tas man bija liels pārsteigums. Bet tie bija tik gardi, ka es nespēju apstāties tos ēst. Arī maniem draugiem tie ļoti gāja pie sirds, tāpēc arī šie gardumi no mūsu svētku galda pazuda visātrāk. Lieliska un alternatīva uzkoda, ja svētkos gribas pamēģināt ko neierastu. 

Kur tad beigu beigās klājām svētku galdu? Jā, šajā brīdī vēlos pateikt milzīgu paldies "Fontaine" klubam par viesmīlīgajām telpām. Viņu telpās arī atrodas restorāns "Ritas Margaritas", tā kā mums pat nebija jāiet nekur tālu, lai saņemtu ēdienu. Varu apgalvot, ka "Ritas Margaritas" piedāvā nereāli gardas saldās vafeles. Gan ar ogām, gan "Nutellu" un banāniem. Šoreiz izvēlējāmies vafeles ar "Nutellu" un banāniem. Lai "noskalotu" visus labumus, ko bijām notiesājuši, pie reizes pasūtījām arī atspirdzinošās ledus tējas. Ilgi gaidītā auksto dzērienu sezona beidzot ir sākusies!

Un kā tu pavadīji maija svētkus? Vai paguvi jau izmantot "Wolt" Liepājas plašo piedāvājumu klāstu un nobaudīt konditorejas izstrādājumus, kurus piedāvā Liepājas foršās konditorejas? 

Novēlu, lai saldie dzīves mirkļi ieplūst jūsu draugu un ģimenes lokā biežāk, un tiekamies jau vasarā, jo tā vairs nav aiz kalniem!

Lasi vēl

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.