Jaunumi Padomi Sastāvdaļas Sautējumi

'Wolt' tālo distanču pasūtījumi tagad izdevīgāki

Apmaksāta informācija 

Tas nav noslēpums, ka pandēmijas laiks ikvienu ir vairāk piesaistījis mājas dzīvei. "Wolt" tic, ka, samazinot piegādes maksu tālajām distancēm, tiek palīdzēts restorānu ēdienam kļūt pieejamākam un tādējādi mājas dzīve ir nedaudz vieglāka.

Tādēļ "Wolt" ievieš piegādes cenas griestus – visiem pasūtījumiem*, kuri pārsniegs 2km distanci, piegādes maksa saglabāsies 1.99€!

Ja gadījumā tu prāto, vai šis kaut kā ietekmēs "Wolt" kurjerpartnerus, tad atbilde ir “nē”. "Wolt" sedz starpību kā mārketinga kampaņas izmaksas.

Patiesībā "Wolt" cer, ka samazinātā piegādes maksa tālajām distancēm liks "Woltotājiem" pasūtīt vairāk! Tādā veidā "Wolt" kurjerpartneriem tiks nodrošināts vairāk darba un ienākumu; tāpat arī "Wolt" restorāni saņems vairāk pasūtījumu, kas ir liels atbalsts šajos izaicinošajos laikos. 

"Wolt" atgādina, ka, lai mazinātu nepieciešamību doties uz veikalu un būt kontaktā ar citiem pircējiem, jau kopš pagājušā gada ir ieviestas bezmaksas piegādes pārtikas un citām precēm no visiem "Wolt" veikaliem līdz ārkārtas situācijas beigām!

Vēlies pasūtīt? Dodies ŠEIT

Turpināsim saudzēt sevi un citus!

*Kampaņas cena neattiecas uz dažiem restorāniem, kas atzīmēti ar (*) Wolt platformā

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.