Jaunumi Padomi Sastāvdaļas
close-ad

Iesūti recepti

Tag Actions

Iesūti recepti
Pagatavošanas gaita
1
1
Produkti
- Noņemt produktu
+ Pievienot produktu
- Noņemt produktu
+ Pievienot produktu
Foto
  :  

Vēl tikai pēdējais solis...


Lūdzam norādīt savu e-pasta adresi, lai “Tasty” redakcija ar jums varētu sazināties, lai precizētu iesūtīto recepti vai pavēstītu par laimēto balvu.
Iesūtot recepti, jūs nododat redakcijai visas autortiesības šīs informācijas izmantošanai. Receptes iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt naudas atlīdzību no redakcijas par iesūtītās receptes izmantošanu. Redakcija patur sev tiesības pārpublicēt, izplatīt, publicēt iesūtīto recepti, pievienojot tai autora vārdu, ja tāds ir norādīts. Papildus jūs atbildat par to, ka jūsu iesūtītās un attiecīgi recepšu portālos ievietotās receptes saturs ir likumīgi iegūts un citiem lietotājiem ir tiesības šos materiālus lietot un izmantot šādā veidā. Lūdzam norādīt savu e-pasta adresi, lai “Tasty” redakcija ar jums varētu sazināties, lai precizētu iesūtīto recepti vai pavēstītu par laimēto balvu. Redakcija jūs informē, ka personas dati tiks glabāti elektroniskā formā, ņemot vērā mūsu sadarbības ilgumu un normatīvajos aktos noteikto noilguma termiņu, kurā var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. Redakcija ir tiesīga nodot jūsu personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai līdzīga veida pakalpojumus. “Tasty” redakcija apņemas nodrošināt jūsu datu aizsardzības drošību.Dienas recepte

Nedēļas TOP 10

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.