Aicina ziedot traukus un virtuves piederumus, sniedzot atbalstu Latvijas ģimenēm

Aicina ziedot traukus un virtuves piederumus, sniedzot atbalstu Latvijas ģimenēm
Foto: stock.xchng

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks, tāpēc trauku un virtuves piederumu veikalu tīkls "Rito" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Palīdzēsim.lv" turpina labdarības projektu "Maini veco pret jauno", aicinot iedzīvotājus ziedot traukus un virtuves piederumus – katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai, lai sniegtu atbalstu Latvijas ģimenēm, kurām nepieciešama līdzcilvēku palīdzība.

Ziedot traukus iedzīvotāji aicināti no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim visos veikalos "Rito" Rīgā, Liepājā un Ventspilī, "Delfi" informēja "Arkolat" mārketinga vadītāja Anna Kleinšmite.

Labdarības akcijas būtība ir sekojoša – visu aprīli jebkurā no "Rito" veikaliem iedzīvotāji var nodot savus vecos, lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, kas viņiem vairs nav nepieciešami vai kurus viņi vairs nelieto. Pateicībā par piedalīšanos šajā projektā un, lai mudinātu iedzīvotājus būt atsaucīgākiem, "Rito" dāvina 20 procentu atlaidi jaunu trauku vai virtuves piederumu iegādei. Atnestās lietas var būt jaunas, mazlietotas un lietotas. Veikala darbinieki pieņems visas atnestās preces, bet pie jaunajiem īpašniekiem, protams, nonāks tikai tās lietas, kas tiks atzītas par lietošanai derīgām. Akcijā iespējams piedalīties, arī neveicot pirkumu.

Saziedotos, lietošanai derīgos traukus un virtuves piederumus – katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai – tiks nogādātas audžuģimenēm, daudzbērnu, maznodrošinātajām, vientuļajām māmiņām, kā arī trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

"Šī ir lieliska iespēja apmainīt traukus, kuri vairs nekalpo tik labi, kā gribētos, vai ir izgājuši no modes, taču, galvenokārt, tā ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, sniedzot traukiem otro dzīvi, bet ģimenēm – praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas," stāsta "Rito" veikalu tīkla vadītāja Agija Bringina.

Aicina ziedot traukus un virtuves piederumus, sniedzot atbalstu Latvijas ģimenēm
Foto: Brooke Lark / cc

Labdarības akcija "Maini veco pret jauno" notiek jau 16. gadu, un tās mērķis ir palīdzēt Latvijas ģimenēm, kuras ir nonākušas krīzes situācijā. Iepriekšējos gados projekta gaitā iegūtas tūkstošiem praktiskas un noderīgas lietas, kuras ir nonākušas pie vairākiem simtiem dažādu Latvijas ģimeņu. Akcijas norise ir pierādījusi, ka daudzām ģimenēm ziedotie trauki un virtuves piederumi ļauj uzlabot un atvieglot ikdienu.

"Audžuģimenes dod pajumti, ģimenes un mājas sajūtu daudziem Latvijas bērniem. Mūsu kopīgos spēkos ir palīdzēt šīm ģimenēm ar šķietami vienkāršām un pašsaprotamām, taču ļoti noderīgām un svarīgām lietām – traukiem un citiem virtuves piederumiem, kas vienam kļuvis lieks, otram tas var būt tieši tas, kas šobrīd nepieciešams. Virtuves piederumi un trauki nolietojas ātri, tādēļ lūdzam ziedot vēl izmantojamas pannas, katlus un citus virtuves piederumus, kā arī traukus, kas nav bojāti, saplēsti un nolietoti, kas vēl derīgi lietošanai, bet pašiem lieki," aicina labdarības organizācijas "Palīdzēsim.lv" vadītāja Ilze Skuja.

Pavasaris ir visa jaunā sākums! Ļaujieties pārmaiņām, un to, kas jums vecs, pārvērtiet par jaunu citiem! Dalība akcijā ir lieliska iespēja ne vien lietderīgā kārtā atbrīvoties no ikdienā neizmantotiem priekšmetiem, bet arī sniegt palīdzīgu roku daudzām Latvijas ģimenēm!

Vairāk informācijas: www.rito.lv un www.palidzesim.lv

Source info

Tasty


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Dienas recepte
Nedēļas Top 10
Tasty iesaka