Atrasts Rīgā II: 5 lētas un kolorītas ēstuves piedzīvojumu meklētājiem
Foto: Privātais arhīvs

2019. gada sākumā sadarbībā ar provokatīvo blogu "Tašņilovka" piedāvājām "Tasty" lasītāju vērtējumam sulīgus stāstus par 10 lētām un kolorītām Rīgas ēstuvēm. Gada nogalē pienācis laiks pāršķirt jaunu lapu un iepazīt vēl piecas kolorītas ēdamvietas, no kurām ne viena vien labāk iederētos uz citas planētas vai vismaz citā gadu desmitā.

"Mūsu mērķa objekts ir dažādas pašmāju ēstuves: mazāk kafejnīcas un restorāni, bet vairāk vietas, par kurām liela daļa cilvēku pat nemaz nenojauš vai vienkārši tādas neapmeklē. Netiek smādēti arī restorāni un kafejnīcas, jo zem spilgtas ārienes citreiz slēpjas īsts sūdabrālis!" – tā sevi piesaka bloga "Tašņilovka" autori.

Interneta vietnes veidotāji jau vairāk nekā piecus gadus pēta sabiedriskās ēdināšanas vietas un mēģina saprast, vai izskats tiešām mēdz būt maldinošs. Lai projekts nezaudētu jēgu un bloga darboņi arī turpmāk neatpazīti varētu pildīt "pelēko kardinālu" lomu pašmāju ēstuvju atmaskošanā, "Tašņilovkas" komanda vēlas saglabāt anonimitāti, neatklājot savas identitātes.

Lūk, vēl piecas kolorītas ēstuves Rīgā garšu piedzīvojumu meklētājiem. Atgādinām, ka rakstā tiek pausts bloga autoru personīgais, subjektīvais viedoklis, kas balstīts uz sajūtām, konkrētā brīdī apmeklējot konkrēto sabiedriskās ēdināšanas iestādi.

Rakstā izmantoti bloga autoru foto, kā arī saglabāts oriģinālais rakstības stils un izteiksmes līdzekļi.

Ja arī tev zināma kāda kolorīta ēstuve, neslinko, bet raksti komentāros vai raksti mums uz receptes@delfi.lv. Ļoti iespējams "Tašņilovkas" komanda jau tuvākajā laikā dosies to iekarot.

Tags

Restorāni Rīga

Comment Form