Foto: Lieldienu iešūpošana Centrāltirgū
Foto: DELFI

Ar jautru šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, milzu olu apgleznošanu un zaķu gatavošanu Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā Lielajā piektdienā aizvadīts Lieldienu iešūpošanas pasākums, kurā, kā novēroja portāls "Delfi", pulcējās ne vien tirgus regulārie apmeklētāji, bet arī ģimenes ar bērniem, kuri īpaši novērtēja pasākuma vadītāju - Leļļu teātra aktrises Lailas Kirmuškas un Lieldienu Zaķa jautrās izdarības. Mazākie tirgus apmeklētāji mīļuprāt ļāvās seju apgleznošanas priekam, pārtopot Lieldienu zaķēnos, kā arī īpaši apjūsmoja turpat trušu aplociņā esošos pūkaiņus un ļipaiņus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Paralēli Nēģu ielas priekiem, sakņu paviljonā, raidījuma "Garšīgi dzīvojam" virtuvē tirgus viesi varēja vērot šefpavāra Havjera Garsijas pankūku meistardarbnīcu, uzzinot daudz jauna par šo it kā zināmo un visiem iemīļoto ēdienu. Turpat līdzās notika aklā degustācija - gardākā biezpiena noteikšana, kā arī turpinājās Rīgas Centrāltirgus "Gardēžu kluba" veidošana, kurā ikviens varēja iesniegt savu recepti Lieldienu svētku mielastam.

Lieldienu svinēšana Rīgas Centrāltirgū turpinās - vēl līdz 19.aprīlim tur notiks svētku tirdziņš.

Tags

Rīgas Centrāltirgus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form