'Īstās Latvijas saimnieces' piedāvā: poļu tradicionālās receptes no Vandas Baulinas
Foto: Publicitātes foto

Februārī sadarbībā ar LTV raidījumu "Īstās Latvijas saimnieces" sākām iepazīstināt "Tasty" lasītājus ar dalībniecēm un viņu piedāvātajām receptēm. 2. marta raidījumā varējām vērot, kā savas viešņas Daugavpilī uzņem poļu saimniece Vanda Baulina, ceļot galdā pomidorovku, bigošu un tantes Veronikas ābolu kēksu. Vairāk informācijas par raidījumu un tā dalībniecēm atradīsi te, bet, lasot tālāk, uzzināsi Vandas Baulinas gatavoto poļu tradicionālo ēdienu receptes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vanda ir šīs sezonas "saimnieču kompānijas" motors un dzinējspēks. Viņai ir viedoklis par visu, un viņa zina, kā lietām jānotiek! Vanda ir aktīva poļu kultūras un tradīciju kopēja Daugavpilī un par savu darbu poļu tautas labā saņēmusi pat atzinību no Polijas valsts prezidenta.

Vanda ir cilvēks, kurš ļoti dziļi pazīst un izprot poļu mentalitāti un, protams, arī kulināro mantojumu. Viņa galdā cēla tādus ēdienus, par kuriem ne visas saimnieces bija iepriekš dzirdējušas... Un kā nu bez poļu mūzikas – tā viesošanās laikā pie Vanda skanēja daudz un skaļi!

Lasi tālāk un uzzini, kā gatavojama tomātu zupa poļu gaumē jeb pomidorovka, tantes Veronikas ābolu kēksa recepti, un kādu arī latviešu iecienītu ēdienu poļi dēvē par bigošu.

Tags

Daugavpils Īstās Latvijas saimnieces Polija Tomāti Āboli Konservēti tomāti Rīsi Skābēti kāposti Dārzeņu zupas Gaļas ēdieni Kēksi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form