Jubilejas kliņģeris un muzikāli pārsteigumi: novembrī Centrāltirgus svinēs 88. gadadienu
Foto: Publicitātes foto

Par godu Rīgas Centrāltirgus 88. dzimšanas dienai tirgus apmeklētājiem un viesiem nākamās nedēļas nogalē – 9. un 10. novembrī tiks sarūpēta raiba svētku programma, informē AS "Rīgas Centrāltirgus" pārstāve Zane Lapko.

Piektdien, 9. novembrī, Sakņu paviljonā svinīgu gaisotni radīs saksofonists Zintis Žvarts un pianists Romāns Vendiņš. Par svētku dalībnieku vēderiem rūpēsies "Stirna&Avocado" šefpavāre Diāna Bīlmane Ozoliņa, galdā ceļot gardu ķirbju zupu. No pulksten 11 līdz 13 tirgotāji un pircēji ir aicināti uz jubilejas kliņģeri un siltu dzērienu.

Savukārt sestdien, 10. novembrī, Sakņu paviljonā darbosies radošās darbnīcas, kurās būs iespējams izgatavot Mārtiņdienas galda dekorus – ķirbji pārtaps par mākslas darbiem un spalvas pa gaisu – par godu svētku zosij! Tikmēr saldumu pavēlniece Anna Panna (zināma arī kā Anna Birmane) uzburs ķirbju trifeles un siera kūku, kuru nogaršot varēs ikviens! Ar muzikālu sveicienu Rīgas Centrāltirgu dzimšanas dienā sveiks Elza Kanceviča. Tāpat svētku viesi tiks aicināti piedalīties interaktīvā spēlē "Slēpņošana" un iegūt kādu no vērtīgajām balvām.

Abas dienas svētku momentfotogrāfijas atmiņai un priekam ikvienam būs iespēja iemūžināt kopā ar "Fobo" mirkļfotoaparātu.

AS "Rīgas Centrāltirgus aicina ikvienu sekot līdzi jaunākajai informācijai par gaidāmajiem pasākumiem mājaslapā www.rct.lv un Rīgas Centrāltirgus sociālo tīklu profilos.

Source

Tasty

Tags

Rīgas Centrāltirgus
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form