Rīgā vasaru ieskandinās ar sezonas vīnu degustācijām
Foto: Rojs Maizītis

Par godu vasaras sezonas sākumam 11. jūnijā restorānā uz ūdens "White Island" notiks vīna svētki, kuros tiks piedāvāti vairāk nekā divdesmit vasaras vīni no labākajām vīna darītavām Eiropā. Katrai vīna darītavai (pārstāvētas tiks tādas valstis kā Francija, Itālija, Spānija un Vācija) būs ierīkots savs stends, kur norisināsies spontānas aklās degustācijas ar balvām dalībniekiem, vīnziņi atklās un demonstrēs vīnu aromātus un garšas, kā arī pastāstīs par vēsturi un ražošanas tehnoloģijām.

Pasākumu rīko kompānija "Noble Wine" – Vecās pasaules (Eiropas) vīna eksperts un Latvijā vienīgā tāda paša nosaukuma vīna pasaulei veltītā žurnāla izdevējs. "Aicinām kopā ar mums pavadīt šo vakaru ne tikai vīna pazinējus un cienītājus, bet arī tos, kuri tikai sāk izprast šī apbrīnojamā dzēriena pasauli," stāsta "Noble Wine" dibinātājs Aleksandrs Minajevs. "Visu vakaru bez ierobežojumiem pasākuma viesi varēs baudīt aromātiskos Provansas vīnus, dzirkstošos vīnus no Katalonijas, vieglos, bet vāciski solīdos Mosel rīslingus, mūsu iecienītos Pinot Noir – kopā vairāk nekā 20 vīna šķirņu un tikpat daudz uzkodu."

Tāpat pasākuma programmā: šampanieša atvēršanas ceremonija, leģendārās Katalonijas dzirkstošā vīna darītavas Raventos I Blanc pārstāves Annas Būtas (Anna Booth) meistarklase, Latvijas vīnziņu rekomendācijas un ieteikumi, īpaši katram vīnam piemērotas uzkodas no restorāna Riviera, uz grila gatavots jērs un gleznains skats uz vēlas pēcpusdienas saules apspīdēto Vecrīgu.

Plašāka informācija par pasākumu "Facebook" lapā. Biļetes iespējams iegādāties "Noblewine.lv" un "Bilesuserviss.lv".

Comment Form