Rīgas ielu ēdiena festivālā apmeklētājus priecēs 16 restorāni
Foto: DELFI

18. janvārī Vecrīgā jau ceturto gadu notiks "Live Rīga" organizētais ielu ēdiena festivāls jeb "Riga Street food festival". Sešpadsmit Rīgas restorānu šefpavāri izies no siltajām restorānu telpām, lai pagatavotu savu interpretāciju par Latvijas ielu ēdienu. Pasākums notiks no pulksten 12 līdz 20 Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, sniedzoties līdz pat Līvu laukumam, informē "Live Rīga" pārstāve Anna Blaua.

Šogad pavāru sagatavotos gastronomiskos piedzīvojumus uz ielām papildinās ielu mākslas performances. Pilsētas ritms iedvesmojis arī pasākuma noformējuma identitāti veidot ielu mākslas stilistikā. "Ielu māksla jeb "street art" jau sen vairs nav tikai grafiti. Tā ir refleksija par pilsētā aktuālo," vēsta pasākuma organizatoru pārstāve.

Pasākumā piedalīsies restorāni "Aqua Luna", "Centrālais Gastro tirgus", "Čarlstons", "Entresol", "Ferma", "Garage", "Hercogs", "Kolonāde. Mūsu stāsti", "Koya", "Osta", "OZO restorāns", "Stage 22", "Steiku haoss", "St. Petrus", "Tinto" un "Valmiermuižas alus vēstniecība Rīgā".

"Notikums tiks veidos kā ielu mākslas performance, atspoguļojot cilvēkus, kuri ik dienu veido pilsētas ritmu, tēlu un kopējo sajūtu. "Riga Street Food Festival 2020" košās krāsas dos iespēju radīt un izbaudīt jaunus piedzīvojumus," uzsver RTAB valdes priekšsēdētājs Guntars Grīnvalds.

"Riga Street Food Festival" ir kļuvis par janvāra tradīciju, un to ik gadu apmeklē vairāki tūkstoši cilvēku. Tāpat šo notikumu novērtējuši gan pašmāju, gan starptautiskie konkursi, tostarp "Best Event Awards World", kas 2018. gadā pasākumu atzina par trešo labāko publisko pasākumu pasaulē.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form