18 zupiņas, kas palīdzēs atgūties pēc brīvdienu negausīgās izēšanās
Foto: Shutterstock

Lai ātrāk atgūtu labu pašsajūtu pēc brīvdienu pārmērīgajiem vēderpriekiem, iesakām šodien pagatavot lielo katlu ar kuņģim draudzīgu zupiņu, ko varēsi baudīt arī pāris turpmākās dienas. Mēs parūpējāmies, lai tev būtu no kā izvēlēties, atlasot 18 atslodzei piemērotu zupu receptes.

Mūsu piedāvājumā ir gan vieglas dārzeņu zupas, gan vistas buljonzupas, kuru spēcinošā iedarbība uz dažādu neveselīgu aktivitāšu nogurdinātu organismu jau ir izsenis zināma – par to stāstījām jau iepriekš šajā rakstā.

Ja izvēlēsies pagatavot zupu bez gaļas, tad tev lieti noderēs padomi par to, kā veģetāro zupu padarīt garšīgāku. Tos atradīsi šeit.

Steidzīgajiem un tiem, kas īpaši stipri sailgojušies pēc pavasara, iekļāvām izlasē aukstās zupas, savukārt tie, kuri grib atcerēties bērnību, varēs izvēlēties kādu no divām mūsu piedāvātajām maigajām piena zupiņām.

Lai labi garšo!

Tags

Zupas receptes Zupas un buljoni
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form