Nevar neizdoties: 15 sulīgas kefīra mīklas kūkas
Foto: Shutterstock

Ne visiem kūku cepšana ir veiksmīgākais virtuves meistarstiķis, un labi, ka tā, citādi kulinārā pasaule būtu gaužām garlaicīga. Taču ir kūkas, kas nevar neizdoties, un kefīrkūkas visdažādākajās variācijās noteikti ierindojas starp tām.

Ja kūkas pamatnes jeb biskvīta receptes ir visai līdzīgas, tad tas, ar ko katrs var variēt pēc sirds patikas, ir piedevas. Ja receptē minētas brūklenes, tas nenozīmē, ka mazāk garda kūka sanāks, aizstājot tās ar šobrīd tik aktuālajām mellenēm, ķiršiem vai avenēm, nesmādē arī pēdējās zemenes, konservētus persikus vai pat pērnā gada ievārījumu un ogas, kas atrodamas saldētavā.

Vēl kārdinošāka kefīrkūka izdosies, ja virspusē tai uzklāsi saputotu olbaltumu ar cukuru un dažas minūtes pacepsi īsi pirms beigām, lai tas kļūst viegli brūns un ar kraukšķīgu virskārtu. Bet var izlīdzēties arī ar aukstu saldējuma bumbu vai putukrējuma garnējumu.

Izvēlies vieglāko ceļu, kā tikt pie kārdinošas, mājās gatavotas kūkas!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form