Pēcpusdienas maltīte kopā ar draugiem
Foto: Shutterstock

Piektdienas pēcpusdienas un vakari ir vispiemērotākie kopīgai pasēdēšanai ar draugiem, jo ir tik jauki apzināties, ka nākamā diena ir brīvdiena, un neviens pārāk bieži neskatās pulkstenī.

Ja netiek svinēta kāda jubileja, maltīte, tiekoties ar draugiem, var būt ļoti vienkārša. Reizēm pietiek pat ar svaigi ceptas maizes kukulīti, kādu siera šķēli un glāzi vīna, lai vakars "aizskrietu" jautrās sarunās. Protams, šādā vakarā lieliski noder arī nelielas uzkodiņas.

Citreiz, zinot, ka draugi, tāpat kā mājinieki, pēc garās darba dienas nav neko ēduši, noderēs lielāks zupas katls. Šādās reizēs var pagatavot zupas, ko tik bieži nevāra, kur ir jāieliek nedaudz vairāk darba vai ir nedaudz jāpiepūlas, lai nopirktu kādas īpašākas sastāvdaļas, un arī pašiem būtu lepnums par paveikto.

Lielisks maltītes veids ir arī liela salātu bļoda un cepta gaļa, kas sagriezta šķēlēs.

Ja vēlies visus palutināt, kamēr risinās jautras sarunas pie galda, vari izcept ļoti vienkāršus kēksiņus vai citus kārumiņus, kas neprasa lielu darbu - tik vien kā sajukt mīklu un ielikt pannu cepeškrāsnī.

Piedāvājam:

Tags

Piektdiena Zupas receptes Salātu mērces
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form