Degvīna kokteilis 'Pre Club Martini'
Foto: Publicitātes foto
1 porcijas 
Sarežģītība: viegli
Pasniegt tūlīt pēc pagatavošanas

31. janvāris tiek dēvēts par degvīna dzimšanas dienu, jo šajā datumā 1865. gadā zinātnieks Dmitrijs Mendeļejevs aizstāvēja savu doktora disertāciju "Par spirta un ūdens savienošanu", nosakot ideālo ūdens un spirta proporciju.

Šo dienu atzīmēt ar izcilā degvīna "elit® Ultra Luxury Vodka'' kokteiļiem piedāvā Marks Solomko – Rīgā notikušā kokteiļu konkursa "Elit® Art of Martini" uzvarētājs. Marks no 17 konkursa dalībniekiem parādīja visizcilākās vodka martini kokteiļa pagatavošanas prasmes, kā rezultātā devās kokteiļmeistarības pieredzes apmaiņā uz ballīšu salu Ibizu, kurā norisinājās "elit® Ibiza Weekend 2017".

Beverage Tasting Institute vērtējumā apbalvots ar 97 punktiem no 100, AS "Latvijas balzams" ražotais degvīns "elit® Ultra Luxury Vodka'' ir visvairāk šo augsto novērtējumu saņēmušais degvīns, un tā maigo pēcgaršu un izcilo tīrību slavē kokteiļu entuziasti visā pasaulē.

"Pre Club Martini"

"Tieši ar šo kokteili es izcīnīju uzvaru "Elit® Art Of Martini" konkursā 2016 gadā. "Pre Club Martini" ir versija par klasisko "vodka martini" kokiteili Tas sastāv no zaļajā čili izturēta "Chartreuse" liķiera, ko es pats pagatavoju, pudelē noturot sagrieztas čili šķēlītes, kā arī vermuta, kaltētām melnām olīvām un, protams, izcilā elit® degvīna," stāsta Marks.

Pagatavošana:

Glāzes maliņu ieziež ar saberztām olīvām (skat. foto galerijā). Tad kokteiļu jaukšanas traukā jeb miks-glāzē ieber 3-4 ledus gabalus un salej visas sastāvdaļas – degvīnu, sauso vermutu un liķieri, un visu viegli apmaisa. Šo dzērienu caur sietiņu lej klasiskajā kokteiļa glāzē. Papildu svaigumam iespiež vēl citrona miziņas sulu. "Pre Club Martini" neatstās vienaldzīgu nevienu kokteiļu klasikas cienītāju!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Source

Tasty
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form