Jaunumi Padomi Sastāvdaļas Konservēšana

'Cheat meal' bez 'čītošanas'. Fitnesa treneres Rebekas Gabrānes pieredze

Apmaksāta informācija

Rīgā tikko durvis vērusi viena pavisam stilīga un krāsaina vietiņa – "Bowl31". Nu jau tā kļuvusi par iecienītāko pusdienu vietu daudziem Klusā centra apkārtnē strādājošajiem, gan arī "Woltotājiem". Viņu specialitāte – "bowl" jeb bļodiņas. Fitnesa trenere Rebeka Gabrāne šo salīdzina ar "cheat meal" bez "čītošanas", jo ir tik gardi un skaisti, bet, galu galā, arī veselīgi.

Vai tu kādreiz esi saskāries ar sajūtu – gribas “cheat meal”, bet gribas kaut ko veselīgu!? Ikdienā pieturoties pie noteikta uztur plāna ievērošanas, savu dienas pirmo ēdienreizi gaidu kā bērns čupa čupu.

..pārsvarā, kad ķermenis jūtas izsalcis, tas prasa “uzlādi”, un nereti tā ir ātri iegūstama pārtika, kas parasti sastāv no sliktajiem taukiem, ātrajiem ogļhidrātiem. Tā ir ēdienreize, kas tevi ātri nomierina, bet nesniedz spēku ilgtermiņā. Piemēram, bagetes, kruasāni, hotdog, ātrās ieskrietuves u.c.

Vienu dienu, pasūtot "Wolt", es iepazinos ar jaunu vietu – Bowl31. Piedāvājumā "bowli", kas būtībā cēlušies no Āzijas virtuves, taču piedāvājumā arī ir Meksikas, austrumu, šikākām reizēm – pat pīles vai zandarta– “bowli”, kam var papildus pievienot gan ogļhidrātus, gan proteīnu. Brokastīm pieejami aukstie "bowli", avokado maizītes ar tevis izvēlēto piedevu un pat putra. 

Iespēja izvēlēties ir visām gaumēm: dažāda veida nūdeles, dažāda veida mērcītes, zupas un saldie.

Un ziniet, kas ir labākais? "Bowl31" ir bez grēka, kur pat tiramisu nav neveselīgs un pat vafeles garšo kā bērnībā. Kopš man bija iespēja būt kā ēdiena gurmānam un novērtēt ēdienu, servisu, lai iepazīstinātu jūs ar vietām Rīgā un kas pieejamas arī "Wolt", es zināju, ka iešu uz "Bowl31". Instagramīga vieta, ļoooti kvalitatīvs ēdiens, serviss un galvenais – jūties kā “cheat mealā”, bet nečīto!

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.