Jaunumi Padomi Sastāvdaļas Konservēšana
close-ad
Foto: Publicitātes foto

Drošs plāns maltītei ar draugiem: 'Wolt' jaunā funkcija 'Pasūti kopā!'

Apmaksāta informācija

Kad tu pēdējo reizi pabiji ar saviem tuvākajiem draugiem parkā vai piknikā? Pašreiz pikniks ir viens no drošākajiem veidiem, kā pavadīt laiku jaukā vasaras dienā, jo īpaši tagad, kad pasūtīt ēdienu kopā ir kļuvis tik viegli.

Jaunā funkcija "Pasūti kopā!" ļauj vienkārši veikt pasūtījumu kopā ar draugiem. Vispirms atver "Pasūti kopā!", kad izvēlēts restorāns, nosūti saiti savai otrajai pusītei, draugiem, bērniem vai kolēģiem. Tad katrs no jums varēs viegli izvēlēties sev tīkamāko maltīti savā tālrunī. Vai zini, kas šajā ir labākais? Viss tiks piegādāts reizē, un maksāsiet tikai par vienu piegādi. 

Kā tas darbojas? 

Izklausās sarežģīti, taču, kad tu izmēģināsi, sapratīsi, ka tas ir ļoti vienkārši: 

1. Izvēlies restorānu un Izvēlnes augšpusē funkciju "Pasūti kopā"; 

2. Uzaicini draugus pievienoties tavam pasūtījumam, nosūtot saiti, izmantojot "WhatsApp", e-pastu, "Facebook Messenger", "Snap", "Slack", SMS vai vēl kādu citu saziņas veidu;

3. Izdari savu izvēli un uzgaidi, kamēr izvēlas draugi; 

4. Un, protams, izbaudi!

P.S. Mēs iesakām nerīkot plašu pulcēšanos, un pat šaurā draugu lokā ir drošāk, ja nepadodam savu tālruni citiem – ja draugiem nav instalēts "Wolt", viņi var pievienoties no jebkura datora vai tālruņa pārlūka. 

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.