Jaunumi Padomi Sastāvdaļas Konservēšana

Janvāris – mēnesis, kad censties ēst veģetāri vai vegāniski

Apmaksāta informācija

Jauns gads ir klāt, līdz ar to – arī jaunas apņemšanās. Kādēļ gan nesākt šo gadu skaisti, piedaloties “Neapēd zemeslodi” izaicinājumā? Aicinām tevi šajā janvārī pamēģināt kaut ko jaunu un censties savu ēdienkarti papildināt ar augu valsts maltītēm.

Kopā ar Alisi un Mārtiņu Mičuļiem esam sagatavojuši gardu izlasi ar augu valsts maltītēm, lai šo izaicinājumu tev padarītu vēl aizraujošāku un baudāmāku.

The Beginnings – Beyond Meat Burgers + pavasara rullīši + The Beginnings banānu batoniņš (16€)

BHAJAN Cafe – Karaliskā šokolādes trifeļkūka (3.50€)

Fat Pumpkin – Kartupeļu pankūkas ar sēnēm, tofu un vegānisku krēmu (9.60€)

Big Bad Bagels – Vegāns Austrumos (3€)

Ramen Riga – SĒNES UN TOFU Ramen + KIMCHI (5.99€)

Lapsas Māja – Pasta: Vegāna (5.50€)

Home of Ice Cream – Non-Dairy Vegan ice cream (7.79€)

INNOCENT Cafe – VEGAN Pica + Kombucha (9.90€)

Mūsu uztura paradumi rada ietekmi uz vidi, un ir izpētīts, ka pāreja uz augu uzturu palīdz risināt tuvojošos globālo klimata krīzi. Dzīvnieku produktu ražošana patērē nesalīdzināmi vairāk resursu, zemes platību un saldūdeni nekā augu produktu ražošana. Tāpat tā rada vairāk siltumnīcas efektu izraisošo gāzu nekā visa transporta industrija kopā. 

"Neapēd zemeslodi" izaicinājumā šajā janvārī vari piedalīties trīs līmeņos 1) trīs dienas nedēļā neēst gaļu; 2) ēst veģetāri; 3) ēst vegāniski.

Piesakies te

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.