No pamatiem līdz jumta segumam – fotoapskats no izstādes 'Māja I 2017'
Foto: DELFI

Agrs pavasaris allaž ir laiks, kad Ķīpsalā notiek izstāde ''Māja I'', nodrošinot interesentus jau laikus ar dažādiem būvniecības, iekšdarbu, interjera iekārtošanas materiāliem, kas nepieciešami savas ģimenes ligzdiņas vīšanai. Ko jaunu un iepriekš neredzētu izstādē var aplūkot šogad, devās lūkoties arī ''Tava Māja''.

Lai arī izstādi apmeklējām atklāšanas dienas pirmajās stundās, jau tad netrūkta ļaužu masas, kas drūzmējās pie izvietotajiem stendiem vēl pie ieejas, kur var aplūkot siltumnīcu, terases, dārza mājiņas un pat zem zemes ierokamo pagrabu, kuru var ne vien redzēt no ārpuses, bet pat iekāpt tajā un palūkot, kāds tas izskatās iekšpusē. Noteikti nepaej garām arī stendiem ārpus izstāžu zāles!

No pamatiem līdz jumta segumam – fotoapskats no izstādes 'Māja I 2017'
Foto: DELFI

Tā kā pēdējos gados izlaista nav neviena no šīm izstādēm, var droši teikt, ka šogad ir daudz jaunumu un neredzētu lietu, sākot no jaunām inovācijām būvniecībā, beidzot ar interjera aksesuāru stendiem, kur, saprotams, vairāk drūzmējās tieši daiļā dzimuma pārstāves.

Patīkami atkal un atkal pārliecināties, ka izstādē piedalās profesionāli un komunikabli sava amata pārstāvji, pat katram nezinītim loģiski izskaidrojot, kāpēc ir svarīgi izvēlēties ugunsdrošu siltumizolāciju, kā iespējams uzstādīt apsildāmu parketa grīdu, kā tik īsā laikā iespējams uzbūvēt moduļu māju, kādas ir jaunākās iespējas mājas drošības jautājumos utt.

Šķiet, ka vairāk no visiem gadiem šogad tika pārstāvētas tā saucamās moduļu mājas, kas kā klucīši tiek saliktas uz vietas, neliekot pasūtītājam gaidīt gadu vai pat ilgāk, kad varēs dzīvot jaunajā mājā. Turklāt šāda tipa mājas varēja iepazīt dažādas, izpatīkot katra gaumei. Palūkot ne tikai būvniecības materiālus, bet arī redzēt pašu acīm, kā tad izskatās gatavā māja, var steigt tieši šajā izstādē.

No pamatiem līdz jumta segumam – fotoapskats no izstādes 'Māja I 2017'
Foto: DELFI

Ja nav aktuāla jaunas mājas būvniecība, būs interesanti iepazīties ar jaunākajiem iekšdarbu un mājas atjaunošanas risinājumiem, piemēram, grīdas segumiem, neparastu materiālu fasādēm, dekoratīviem sienu paneļiem, terases dēļiem, dārza celiņu segumiem, tāpat netrūkst tādu sīkumu, kā apgaismojuma, gaismu slēdžu, iekšdurvju, žalūziju un citu būtisku sastāvdaļu miera ostas iekārtošanai. Bet, ja pat tas nav aktuāli, var iegādāties kādu tīrīšanas līdzekli, virtuves rīku, dārza instrumentu vai dekoratīvu elementu interjeram.

Foto no izstādes:

Izstāde ''Māja I 2017'' notiek no 9. līdz 12. martam Starptautisko izstāžu centrā Kīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīga).

Izstādes darba laiks:
9. – 11. marts no pulksten 10 līdz 19;
12. marts no pulksten 10 līdz 17.

Source

DELFI Tava Māja

Tags

Izstādes Ķīpsala
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form