Gatavojamies Jaunajam gadam: paštaisīti dekori krāšņas svētku sajūtas radīšanai
Foto: DELFI/instagram.com/bhwdesign

Jaunais gads nepavisam vairs nav aiz kalniem – drīz teiksim ardievas vecajam gadam un ar patīkamu satraukumu sagaidīsim 2018. gadu. Lai svinības būtu izdevušās, svarīgi ne tikai pašiem uzpucēties, bet arī izdekorēt pasākuma norises vietu. Lūk, špikeris, kurā atradīsi interesantus un glītus dekorus Jaunā gada sagaidīšanas svinībām!

Pēc ķīniešu kalendāra 2018. gads ir Zemes Suņa gads, un atbilstošā krāsa ir dzeltena. Ir dažādi ieteikumi, ko vajadzētu vilkt uz šīm svinībām mugurā, taču svarīgi neaizmirst arī par mājas dekoriem, lai jau pašā Jaunā gada sākumā pievilinātu veiksmi un panākumus. Esam apkopojuši dažādus vietnē "Instagram" publicētus pašgatavotu dekoru variantus, kuru gatavošanai izejmateriālus izvēlies dzeltenīgos toņos (zelta, sinepju, bēšā krāsa u.c.).

Sagaidi 2018. gadu krāšņi un mirdzoši! Jebkura svētku atribūtika var iegūt pavisam citādu skatu, ja tās uzfrišināšanai veltīsi nedaudz laika. Lūk, variants, kā vienkāršu kokteiļu salmiņu padarīt par glītu svētku elementu. Izgriez no papīra ciparu virknējumu 2018 un uzlīmē salmiņa augšpusē.

Jebkurai no šīm idejām tu vari radīt savu alternatīvu. Atrodi mājās dzeltenu toņu dzijas kamolu un sarullē mazus kamoliņus. Pēc tam paņem kādu plastmasas vai kartona pamatni, uz kuras ar karsto līmi salikt kādu vārdu savienojumu, piemēram, "Laimīgu jauno gadu!" Šāds dekors glīti izskatīsies pie pašas ieejas un paradīs, ka namatēvs ar namamāti ciemiņus ir gaidījuši.

A post shared by Cat Dexter (@tiddlythings) on Nov 16, 2017 at 2:11am PST

Jaunais gads ir īstais brīdis, lai izgatavotu paštaisītu "disko bumbu". Šajos svētkos to varētu dēvēt arī par sniega bumbu – ja uz tās spīdina gaismu un iegriež, ēnas rada sajūtu, ka tas ir aiz loga lēni krītošais sniegs. Bumbu vari uztaisīt pats pavisam vienkārši – atrodi mājās kādu apaļu priekšmetu un aplīmē ar spīdīgiem papīrīšiem – līdzīgiem kā konfekšu papīriem.

Protams, arī galda klājumam ir liela nozīme. Zelta krāsa kopā ar balto veido svinīgu noskaņu, tāpēc vērts apsvērt šāda varianta izvēli. Glīts variants svētku vakariņu pusdienu galdam būs, ja izgriezīsi dažāda izmēra un lieluma aplīšus un izkārtosi pa galdu. Izskatīsies pēc nelielām monētiņām, kuras simbolizēs veiksmi arī nākamajā gadā.

Ja plānots maltīti ieturēt, visiem sēžot pie galda, stilīgu galda kartīšu izveidē tev talkā var nākt dabas veltes, piemēram, salasītie čiekuri vai neliels egļu zariņš. Taču, ja nav plānots pie galda atrasties visiem vienlaicīgi, tad šādu zīmīti vari atstāt pie katras glāzītes, no kuras plānots malkot svētku dzērienus. Ciemiņš jutīsies īpaši gaidīts!

Pulksten 12 parasti cilvēki malko kādu dzirkstošu dzērienu un vēl viens otram veiksmīgu nākamo gadu. Šīs glāzes var glīti personalizēt un izgatavot atbilstošākas svētkiem, piemēram, uzlīmējot uz glāzes "2018", cilvēka vārdu vai kādu nelielu vēlējumu. Īpaši viegli tās pēc tam būs noņemt, ja izmantosi līmpapīru, un, protams, atceries par dzelteno krāsu!

Tāpat šīm glāzēm ap kātiņiem vari apsiesiet lentīti (kā jau tika minēts, tad šī gada pēdējā dienā tā varētu būt dzeltenā krāsā). Šķietami, ka tas ir tikai mazs sīkums, taču tas uzreiz radīs svinīgāku noskaņu.

Šāda svētku atribūtika būs gan praktiski pielietojama, gan kalpos kā interjera elements – tādu izgatavot ir patiesi vienkārši. Atrodi internetā trafaretu un pārzīmē līnijas, viesi varēs gan viens otru ar tām izjokot, gan arī uzņemt neaizmirstamas svinību bildes.

Svētku svinēšanas vietā vari iekārtot "gaismas stūrīti" – atrodi burciņas vai arī lēzenākus traukus, kuros ielikt Ziemassvētku lampiņas. Šie elementi radīs telpā svinīgu atmosfēru vēl vairāk, ja telpas apgaismojums būs nogriezts nedaudz mazāks.

A post shared by 🐤? (@snowphlake) on Dec 24, 2013 at 10:52pm PST

Katram viesim burciņā vari arī uztaisīt sniegotu dāvaniņu, jo baltās pārslas šogad mūs nav daudz lutinājušas. Lai uztaisītu sniedziņu, izmanto cukuru, sāli vai rīsus un ieliec klāt kādu pašceptu cepumu.

Appūt mājās esošas pudeles zelta krāsā un izmanto tās kā svečturi! Vēl citus izmantoto pudeļu izmantošanas variantus atradīsi šajā rakstā.

Balonu pulkstenis - izklausās stilīgi, vai ne? Šāda laika atskaite noteikti ies pie sirds mazākajiem svētku dalībniekiem, taču pēdējās sekundēs varat izdomāt savu atrakciju, piemēram, sekunžu atsaiti. Kad līdz pulksten 12 palikušas 12 sekundes, pārspridziniet katru balonu!

Doma šeit ir sekojoša – uz katra no ģeometriskajiem objektiem uzrakstīts viens burts, kopā veidojot dienai atbilstošo frāzi "laimīgu jauno gadu". Talkā jāņem A4 lieluma papīra lapas, jāizgriež tāds objekts, kādu sidrs tīko (var būt gan aplis, gan trijstūris, gan kvadrāts) un skaistā rokrakstā jāuzraksta konkrētais burts. Lai piestiprinātu to visu pie sienas, tev vajadzēs stiķīti un no abām pusēm līpošu papīru.

Tags

Jaunais gads Pašgatavoti rotājumi Svētki

Comment Form