Apgleznoti šķīvji, koka darinājumi un dekori – skolēnu darinājumi mājai tirdziņā 'Cits bazārs'
Foto: DELFI

Ir daudzi un dažādi lielie un mazie tirdziņi, kur var novērtēt amatnieku meistardarbus, taču šis pasākums īpašs ar to, ka piedāvājumā ir tikai skolēnu radītas lietas. Unikālas dizaina lampas, šķīvji, dažādi dekori, pat mazās mēbeles, modes lietas un gardumi 10. martā priecēja tirdziņa ''Cits bazārs'' apmeklētājus tirdzniecības centrā ''Domina Shopping''.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Entuziasma un ideju pilni jaunieši ar starojumu sejā laipni iepazīstina katru tirdziņa apmeklētāju ar savu unikālo piedāvājumu. Viens lepni atrāda savus apgleznotos traukus, kurus nebaidoties varot mazgāt arī trauku mašīnā, cits pat izaudzējis dēstus garšaugiem un puķēm, vēl kāds rokām uztaisījis plauktus un mazus beņķīšus, kas lieliski iederētos skandināvu stila interjerā. Atslēgu statīvi, sojas sveces, smaržu spilventiņi drēbju skapim, kaktusi apgleznotos puķupodos, galda lampas, sienas dekori un pat pulksteņi. Viens no unikālākajiem darbiem manās acīs bija pārnēsājamais ugunskurs no dabai draudzīgām izejvielām. Meitenes aizrautīgi stāstīja, ka ideja radās, kad pašas nevarējušas iekurt ugunskuru, jo visi zari bijuši slapji. Koka kastē saliktie čiekuri, salmi, zariņi un citi materiāli vienmēr viegli aizdegsies, turklāt neatstās aiz sevis atkritumus, kas kaitētu dabai.

Tāpat ar savu veikumu izcēlās kāds jaunieši pāris, demonstrēdami galda un sienas lampas, kuru abažūros skaisti izšūtas latvju zīmes – šo modes lietu vēl vairāk izcēla atturīgais dizains, ko novērtējuši jau daudzi tirdziņa apmeklētāji. Nevaru nepieminēt arī dāmas, kas ar lepnumu stāstīja par lampām, kas veidotas no otrreiz izmantotiem materiāliem, piemēram, burkām un pudelēm. Atjautīgi izdomāti iekuri, dažādi trauki, piemēram, saldumu šķīvji vairākos stāvos, arī dažādi interjera aksesuāri – katrs padomājis, kā izcelties, piesaistīt garāmgājēju uzmanību un pārsteigt ar savu veikumu.

Apgleznoti šķīvji, koka darinājumi un dekori – skolēnu darinājumi mājai tirdziņā 'Cits bazārs'
Foto: DELFI

""Cits bazārs" ir testa vide, kurā jaunieši var attīstīt savu potenciālu — radīt, plānot, rēķināt, sadarboties, pārdot un komunicēt ar īstu pircēju. Katrs no dalībniekiem ir smagi strādājis, lai parādītu un prezentētu savu produktu klientiem," saka "Junior Achievement Latvija" valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

''Cits bazārs'' notiek 10. martā līdz pulksten 18.

Ar visu dalībnieku sarakstu un piedāvātajām precēm var iepazīties šeit. "Cits bazārs" notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovāciju motivācijas programma" gaitā un to rīko organizācija "Junior Achievement Latvija".

Foto no tirdziņa:

Tags

Dizains Domina Shopping Pašmāju darinājumi Ražots Latvijā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form