Foto: Rotas, trauki un dekori – amatnieku darinājumi tirdziņā Vērmanes dārzā

Foto: Rotas, trauki un dekori – amatnieku darinājumi tirdziņā Vērmanes dārzā
Foto: DELFI

Vienlaicīgi ar Dziesmu un deju svētku pasākumiem Vērmanes dārzā notiek arī amata meistaru darinājumu gadatirgus un meistarklases, kurās ir iespējams iegādāties ne tikai dažādus našķus un gardumus, bet arī smukumlietas mājai.

Kā novēroja "Tava Māja," tirdziņā valda pamatīga rosība – tas kūsāt kūsā no svētku dalībniekiem, tūristiem, kā arī pircējiem. Savukārt vienlaicīgi Vērmanes dārzu pieskandina ne tikai andeles čalas, bet arī svētku dalībnieku balsis.

Vērmanes dārzā var sastapt ne tikai amatniekus un rokdarbniekus, bet arī vērot paraugdemonstrējumus un pašam piedalīties to darināšanā īpašā amatnieku sētā. Piemēram, tur var vērot dzijas krāsošanu ar dabiskiem izejmateriāliem, kā arī nopīt krāšņu ziedu vainagu.

Savukārt andelē var iegādāties dažādus gardumus – vīnus, sulas, desiņas ar kāpostiem, pildītus riekstiņus, maizi, kā arī citas garšīgas lietas. Amatnieki parūpējušies arī par bagātīgu dekoru klāstu ar traukiem, krūzēm, mūzikas instrumentiem, plašā izvēlē ir arī tautiski apģērbi, kā arī dažādas latviskas rotas.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tava Māja iesaka