Adventes laikam gatavs! Sešas idejas pašdarinātiem vainagiem
Foto: Maira Meija

Klāt jau Pirmā advente – Ziemassvētku gaidīšanas laika sākums, kad adventes vainagā tiek iedegta pirmā svecīte. Ja vēl neesi paguvis savās mājās sarūpēt vainagu, tad nebēdā, jo "Tava Māja" ir sarūpējusi sešus vainagu darināšanas stāstus, kuros varēsi smelties iedvesmu, lai arī savās mājās izveidotu skaistu svētku rotu!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tava Māja" ir uzrunājusi kolēģus, paziņas un draugus, kuri labprāt padalījās ar saviem vainagu darināšanas stāstiem un fotogrāfijām.

Konservatīvie teiks, ka vainagiem jābūt ir tikai no egļu vai priežu zariņiem, bet mūsdienās arvien aktuālākas kļūst dažādas alternatīvas tik ierastajiem zaļajiem skuju vainagiem. Arī šie stāsti ir lielisks piemērs tam, ka adventes vainagi var būt dažādi. Tos var darināt ne tikai no dabas materiāliem, veikalā iegādātām smukumlietām, bet arī no floristikas oāzes. Izvēle ir tavās rokās – iedvesmojies interpretācijai par adventes vainagu vai darini tādu pašu!

  • Šeit vari smelties vairāk nekā 10 dažādas adventes vainagu darināšanas idejas.

Ja arī esi starp tiem, kuriem vainagu patīk darināt paša rokām, ieguldot tajā mīlestību un kripatiņu radošuma, tad neturi sveci zem pūra, bet padalies ar foto "Delfi Aculieciniekam!". Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā: aculiecieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu.

Lai izdodas izveidot radošu un skaistu adventes vainagu!

Tags

Pašgatavoti rotājumi Ziemassvētki Ziemassvētku rotājumi Vainags
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form