Dizaina meistarstiķi un stilīgas mēbeles – ko aplūkot Ķīpsalas izstādē 'Design Isle 2019'
Foto: DELFI

Ik gadu rudenī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienkopus tiekas Baltijas dizaina uzņēmumi, profesionāļi un interjera mīļotāji, un arī šis gads nav izņēmums. Iespaidīgajā izstādē var atrast ne tikai smukumlietas un mēbeles, bet arī saņemt profesionāļu konsultācijas par mājoklim nozīmīgiem tematiem.

Izstāžu hallēs no 18. līdz 20. oktobrim Ķīpsalā norisinās ne tikai izstāde "Baltic Furniture 2019", bet arī Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2019".

Var noteikti nojaust, kas aplūkojams izstādē "Baltic Furniture 2019", jo tās nosaukums jau teju visu pasaka priekšā. Tā ir Baltijā lielākā interjera, mēbeļu un apgaismojumu elementu izstāde, kura pulcē ne tikai uzņēmumus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, bet arī citām valstīm, piemēram, Polijas, Somijas, Vācijas un Ukrainas. Savukārt Rīgas starptautiskajā dizaina izstādē "Design Isle 2019" vienkopus var aplūkot Baltijas dizaina uzņēmumu flagmaņus, kā arī jaunos censoņus, kas veido grafiskā dizaina darbus, aizraujas ar fotomākslu, modi un citām radošām nodarbēm, izveidojot fantastiskus dizaina produktus mājai. Kā novēroja "Tava Māja", izstādē var iegādāties ne tikai traukus, bet arī grozus, pakaramos, bērnu gultas, svečturus un citus noderīgus nieciņus.

Izstādes laikā norit arī bezmaksas lekcijas par dažādām tēmām, kas saistītas par un ap dzīvesvietu, piemēram, lekcija par galda etiķeti un radiatoriem, jaunākajām interjera dizaina tendencēm un ne tikai. Šeit vari aplūkot plašo lekciju programmu un laiku, kad tās notiks.

Lūk, neliels foto ieskats izstādē:

Tags

Interjera idejas Interjera minimums Ķīpsala Krāsas interjerā

Comment Form