Foto: Kādas neparastas lietas atrodamas lielajā krāmu tirgū Āgenskalnā
Foto: DELFI

Āgenskalnā krāmu tirgus ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu, un arī šo svētdien tur andele norit pilnā sparā. Tieši šis kolorītais krāmu tirdziņš ir vieta, kur atrast dažādas neparastas pērles arī savai mājai.

Kā atkal pārliecinājās "Tava Māja", krāmu tirdziņš nudien ir vieta, kur atrast vēsturiskas lietas un neparastus aksesuārus mājai, kas parastajā veikalā diezin vai būs nopērkami. Tikai jāliek aiz auss tas, ka šādos tirdziņos noteikti līdzi jāpaņem skaidra nauda, jo šī nebūs vieta, kur varēs norēķināties ar bankas karti.

Tirdziņa soortiments kā allaž pārsteidz ar dažādību – krāšņi šķīvji, glāzes, karnīzes, deserta trauki, virtuves piederumi, dažādas grāmatas, nozīmītes, rotaļlietas un vēl daudz kas cits. Katrs viennozīmīgi varēs atrast kaut ko neparastu savas mājas interjera papildināšanai. "Tava Māja" iesaka uz tirdziņu ierasties jau no paša rīta, jo tādējādi varēs izķert pašas labākās lietas.

Andele Āgenskalna tirgū noritēs no pulksten 9 līdz pat pulksten 17, liecina infromācija Āgenskalna tirgus "Facebook" lapā.

Foto ieskats tirdziņā:

Tags

Āgenskalna tirgus Facebook Interjera idejas

Comment Form