Sestdien, 7. decembrī, no pulksten 12 līdz 13.30 norisināsies mākslas un kultūras centra "Nātre" radošā darbnīca, kurā varēs izgatavot adventes rotājumus mājai. Pasākuma vieta – Eiropas Savienībās (ES) māja, Aspazijas bulvāris 28.

Iepazīstot sociālās uzņēmējdarbības ideju un iespējas, kopā ar mākslas un kultūras centra "Nātre" komandu darbnīcā varēs izgatavot durvju vainadziņus un eņģelīšus – mājas un Ziemassvētku egles rotāšanai. Pasākumā aicināti piedalīties kā lieli, tā mazi.

Vainadziņi tiks gatavoti no otrreiz pārstrādātām lietām – linu maisiem un reklāmas materiāliem. Ikviens radošās darbnīcas dalībnieks varēs darināt vienu vainadziņu vai eņģeli. Visi materiāli tiks nodrošināti. Taču, ja ir vēlēšanās, organizatori informē, ka drīkst ņemt līdzi arī savus krāsainos žurnālus, reklāmas materiālus vai rotājumus, lentas.

Organizatori atgādina, ka visi pasākumi ES mājā ir bez maksas. Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc interesenti aicināti pieteikties iepriekš.

Kultūras un mākslas centrs "Nātre" misija ir laikmetīgās mākslas popularizēšana. Uzņēmums domā ilgtermiņā un rada preces, pakalpojumus un notikumus ar pievienoto vērtību, darbā iesaistot gan dažādu paaudžu cilvēkus, gan cilvēkus ar invaliditāti. Darbnīca veidota sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju.

Tags

Ziemassvētki

Comment Form