Norisināsies bezmaksas adventes vainagu pīšanas meistarklase
Foto: Shutterstock

Adventes vainags kļuvis jau teju par neatņemamu Ziemassvētku gaidīšanas simbolu. Lai tas būtu oriģināls un kvalitatīvs, svētdien, 1. decembrī, iespējams apmeklēt adventes vainagu gatavošanas meistarklasi t/c "Alfa".

1. decembrī no pulksten 12 līdz 20 pie t/c "Alfa" Info centra profesionāli adventes vainagu pinēji palīdzēs ikvienam interesentam, kas vēlas izveidot savu īpašo adventes vainagu no turpat pieejamajiem dabas materiāliem. Iespējams pievienoties jebkurā laikā, līdzi ņemot vien vēlmi radoši izpausties! Turpat būs sastopams arī Ziemassvētku vecītis, kurš mazākajiem apmeklētājiem dāvās īpašas svētku zeķes, ko pagatavojuši rūķi!

"Ziemassvētku gaidīšanas laikā svētku sajūtu palīdz radīt dažādas smaržas, garšas, sveču siltums un atbilstošs telpas noformējums, bet mājīgumu un sirsnību rada tieši pašdarinātas lietas. Atbalstot ģimeņu kopā būšanu, mēs jau šo svētdien ielūdzam ikvienu interesentu uz adventes vainagu pīšanas meistarklasi, kur varēs apgūt šīs svētku dekorācijas pīšanas knifus, kas lieti noderēs arī citkārt," informē t/c "Alfa" vadītāja Liene Apine.

Meistarklases ir bez maksas un iepriekšēja pieraksta. Interesenti tiek lūgti ņemt vērā, ka liela pieprasījuma gadījumā būs nedaudz jāuzgaida.

Tags

Ziemassvētki

Comment Form