Aicina iemūžināt Rīgas arhitektūras vēsturi, fotografējot kāpņu telpas interjeru
Foto: DELFI

Daudzi vēsturiskie nami Rīgā ir pērles ne tikai no ārpuses, bet arī iekšpuses. Tomēr ne vienmēr šīs pērles var aplūkot no iekšpuses, jo nami ir privātīpašums, kā rezultātā svešiem cilvēkiem ieeja tajos ir liegta. Koka ēku renovācijas centrs "Koka Rīga" lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai veiktu ēkas fotodokumentāciju – cilvēki mudināti iesūtīt fotogrāfijas ar kāpņu telpas vēsturiskajām detaļām.

Kā savā "Facebook" lapā skaidro "Koka Rīga" pārstāvji, ēkas fotodokumentācija no ārpuses parasti nesagādā grūtības, taču lielākā problēma ir tieši ar ēkas fotodokumentāciju no iekšpuses. "Priekšā privātīpašuma neaizskaramība, nikni suņi, vērīgas tantes, augsti vārti un sarežģīti durvju kodi!" norāda speciālisti.

Tieši šī iemesla dēļ viņi lūdz Rīgas iedzīvotāju palīdzību ēkas fotodokumentācijā no iekšpuses, iemūžinot kāpņu telpu."Ja jūsu namā ir saglabājušās kādas vēsturiskās detaļas – flīzes, gleznojumi, skaistas kāpņu margas, fotografējiet un sūtiet mums! Mēs attēlus saglabāsim savā arhīvā un, kas zina, pēc gadiem tas noderēs ēkas atjaunošanas darbos," raksta "Koka Rīga" pārstāvji.

Fotogrāfijas, kā arī informāciju par bilžu uzņemšanas laiku un ēkas adresi var sūtīt uz e-pastu: irita.antonevica@riga.lv

Tags

Interjera idejas

Comment Form