Foto: Kolorītas pērles lielajā pavasara krāmu tirdziņā Āgenskalnā
Foto: DELFI

Pavasarī dažādās Latvijas pilsētās notiek stādu tirdziņi, taču neatņemama sastāvdaļa ir arī krāmu tirdziņi, kuros var atrast burvīgas pērles savam mājoklim. Viens no šādiem tirdziņiem norisinās Āgenskalna tirgū, kas ik sezonu pulcē plašu interesentu pulku.

Arī šogad "Tava Māja" lielo pavasara krāminieku nelaida garām, tāpēc piedāvājam fotoreportāžā palūkot, kādas pērles andeļmaņi ir sarūpējuši šajā reizē. Pavasara krāmu tirdziņš Āgenskalna tirgū norit no pulksten 9 līdz pulksten 17, liecina informācija tirgus "Facebook" kontā.

Piekritīsiet, ka ir lietas, kas krāmu tirdziņos ir neatņemama sastāvdaļa, un pie tām viennozīmīgi var pieskaitīt traukus, nozīmītes un grāmatas. Arī šoreiz tirdziņā plašā piedāvājumā ir dažādas servīzes, trauslas glāzes, virtuves galda piederumi, nozīmītes, grāmatas, rotaļlietas, lielāki un mazāki interjera priekšmeti, kā arī koši aksesuāri koptēla papildināšanai pašiem mājokļa saimniekiem. Atrast šeit var visu ko, bet, lai nepalaistu garām kādu īpašāku pērli – vajag uz krāmu tirdziņiem nākt jau no paša rīta, kad pārdevēji būs nule kā izlikuši savus dārgumus.

Paralēli veco pērļu andelei Āgenskalna tirgū sanākušajiem kā allaž tirgotāji piedāvā dažādus ēdienus, kā arī produktus, kurus var iegādāties līdzņemšanai, piemēram, augļus vai dārzeņus.

Foto ieskats lielajā pavasara krāminiekā Āgenskalna tirgū:

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form