Atsāk remontēt liftus 'Rīgas namu pārvaldnieka' apsaimniekotajās mājās
Foto: Shutterstock

Atsākti liftu remonti SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) apsaimniekotajās mājās, informēja RNP pārstāvis Krists Leiškalns.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

RNP augustā veicis atkārtotu iepirkuma konkursu. Konkursa rezultātā ir noslēgts līgums ar SIA "Recept-Holding Lifts" par liftu un to iekārtu remontu.

Pēc Leiškalna sniegtās informācijas, no šodienas uzņēmums apseko un uzsāk liftu remontdarbus pirmajās daudzdzīvokļu mājās, kurās liftu darbība apstājusies.

Kā ziņots, šī gada pavasarī pēc domstarpībām ar SIA "Liftu Alianse" vairākiem liftiem netika nodrošināti nepieciešamā remontdarbi. Tā rezultātā, kā arī ievērojot drošības apsvērumu, jūlijā vairāk nekā 30 RNP apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās bija apturēta liftu darbība.

Lai nodrošinātu liftu remontu, RNP jau jūlija sākumā veica iepirkumu, kas noslēdzās tā paša mēneša beigās, par liftu remontdarbu veikšanu. Iepirkumā pieteicās tikai viens uzņēmums, kas jau pēc iepirkuma procedūras izvirzīja virkni nolikumam un klientu interesēm neatbilstošu prasību, kā rezultātā līgums ar šo uzņēmumu netika noslēgts.

Plānoto darbu aizkavēšanās radīja būtiskas neērtības klientiem, augusta sākumā tika atkārtoti rīkots iepirkums, kas noslēdzās 17. augustā. Arī otrajā iepirkumā pieteicās tikai viens uzņēmums - SIA "Recept-Holding Lifts".

Noslēdzot līgumu par liftu un to iekārtu remontu, jau šodien uzņēmums apseko trīs mājas un uzsāk nepieciešamos liftu remontdarbus. Liftu darbība visās dzīvojamās mājās, kurās šobrīd ir pārtraukta to darbība, tiks atjaunota 12 nedēļu laikā.

RNP norāda, ka pret SIA "Liftu Alianse" amatpersonām šā gada pavasarī tika uzsākta kriminālprocess, kā arī ārpakalpojuma sniedzējs ilgstoši neizpildīja noslēgtā līguma nosacījumus, kavējot liftu tehniskās apkopi un nepieciešamie remontdarbus.

Tags

Remonts Rīgas namu pārvaldnieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form