Foto: Mūsdienu amatnieku meistardarbi un lustes Brīvdabas muzejā
Foto: DELFI

Divu dienu garumā – 5. un 6. septembrī – Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā norit 10. Mūsdienu amatniecības festivāls, kura laikā darbojas ne tikai tirdziņš, bet arī notiek VI Latvijas novadu amatierteātru svētki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pasākuma andele abas dienas notiek no pulksten 10 līdz pulksten 17.

Kā "Tava Māja" iepriekš pastāstīja muzeja pārstāve Harita Maniņa, šogad festivālā ir vairāk nekā 140 dažādu amatu meistari, kā arī teju 40 pārtikas mājražotāji, kas apmeklētājiem pļavās pie Juglas ezera piedāvā dažādus gardumus – ēdienus un pārtikas produktus, tajā skaitā arī dažādus kārumus ziemai. Mūsdienu amatniecības festivālu bagātina arī VI Latvijas novadu amatierteātru svētki, piedāvājot apmeklētājiem noskatīties 22 amatierteātru izrādes.

Pasākumā sapulcējušies amatnieki no visas Latvijas, piedāvājot apmeklētājiem dažādas noderīgas lietas gan mājai, gan arī vizuālajam koptēlam, piemēram, rotas, apģērbu un citas lietas.

Biļetes ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" biļešu tirdzniecības vietās un interneta vietnē šeit. Savukārt muzeja kasē biļetes uz pasākumu ir pieejamas tikai pasākuma dienā. Muzejs apmeklētājiem festivāla laikā būs atvērts no pulksten 10 līdz pulksten 20 (no pulksten 17 līdz pulksten 20 ieeja muzejā tikai pa galvenajiem vārtiem).

Muzeja pārstāvji aicina apmeklētājus ievērot valstī spēkā esošos noteikumus par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem.

Foto ieskats Mūsdienu amatniecības festivālā:

Tags

Muzejs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form