Apkures sistēmas un būvniecības materiāli: kas aplūkojams Ķīpsalas izstādē 'ComfortHome'
Foto: DELFI

Oktobrī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norit ne tikai interjera dizaina izstāde "Furniture & Design Isle 2020", bet arī "ComfortHome 2020" šajā nedēļas nogalē. Izstādē var aplūkot un iepazīties ar jaunākajiem apkures risinājumiem, apdares un siltināšanas materiāliem, kā arī var saņemt zinošu profesionāļu konsultācijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā ik gadu pārliecinās "Tava Māja" – uz šo izstādi var doties ne tikai tie, kas vēl tikai sapņo par savu mājokli, bet arī tie, kuriem jau ir savs mājoklis. Noderīgas lietas atradīs gan privātmāju īpašnieki, gan arī dzīvokļu saimnieki. Izstādē apskatāmi aktuāli materiāli mājokļa apdarei un būvniecībai, renovācijai un labiekārtošanai.

Ik gadu izstāde pārsteidz ar dažādiem būvniecības jaunumiem, un arī šis gads nav izņēmums. Kā "Tava Māja" informēja izstādes pārstāvji, izstādē var aplūkot unikālu grīdas segumu – pasaulē vienīgo līklīniju parketu, kuru radījis Edgara Biržes uzņēmums "LEFF". Taču tas nebūt nav viss! Izstādē speciālisti iepazīstinās ar būvniecības jaunākajām aktualitātēm un produktiem.

Apkures sistēmas un būvniecības materiāli: kas aplūkojams Ķīpsalas izstādē 'ComfortHome'
Foto: DELFI

Ko var aplūkot izstādē? Malkas, šķeldas, granulu apkures katlus, saules paneļus, ventilācijas, gaisa apkures un kondicionēšanas produktus, siltumizolācijas materiālus, notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, materiālus sienu un griestu apdarei, audio un video risinājumus mājokļos, vārtus, žogus, logu mazgāšanas robotus, akmens galda virsmas, gaismas ķermeņus un citas noderīgas lietas. Tāpat izstādē var klausīties arī seminārus "Daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanas un atjaunošanas aktualitātes 2020", "Dzīvokļa īpašniek, kas tev jāzina" un "Būvē un atjauno gudri!" Šeit vari iepazīties ar plašo un daudzveidīgo semināru programmu.

Izstādes darba laiks:

  • 2. un 3. oktobrī no pulksten 10 līdz pulksten 18;
  • 4. oktobrī no pulksten 10 līdz pulksten 17.

Foto ieskats izstādē:

Tags

Apkure Būvniecība Izstādes Ķīpsala
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form