Foto: Kā izskatās paraugdzīvokļi jaunajos projektos Rīgā
Foto: Publicitātes foto

Kamēr vieni lemj par labu dzīvei vecā namā, citi steidz lūkot jaunos daudzdzīvokļu namu projektus, kuru Rīgā ir ne mazums. Portāls "Tava Māja" piedāvā virtuāli paciemoties tā sauktajos demo jeb paraugdzīvokļos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pagājušā gada laikā esam vēstījuši par dažādiem jaunajiem projektiem, kā arī esam aplūkojuši, vai izdevīgi iegādāties dzīvokli, pirms ēka uzcelta. Tāpat mūsu stāstu krājumā ir raksti par paraugdzīvokļiem, kurus iekārtojuši profesionāļi.

Stāstos varēsi aplūkot ne tikai fotogrāfijas un interjera dizaineru stāstus par konkrēto dzīvokli, mēbeļu izvēli un lielākajiem izaicinājumiem konkrētā dzīvokļa tapšanā, bet arī varēsi smelties interjera idejas savam mājoklim. Dzīvokļi ir aprīkoti ar visu sadzīvei nepieciešamo – apgaismes ķermeņiem, virtuves iekārtu, vannu vai dušu, gultu un citām lietām. Katrs no dzīvokļiem ir unikāls, turklāt katrā no tiem var atrast kādu priekšmetu, kas tā vien "piesien aci".

Kā izskatās dažādos demo dzīvokļos, lūko rakstā zemāk! Skaties un iedvesmojies!

Tags

Dzīvoklis Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form