Riski, kas atklājas, graujot un būvējot paša spēkiem
Foto: Publicitātes foto

Visticamāk, katrs pazīstam kādu, kurš kādā brīdī bijis iesācējs remonta lietās. Draugu, kurš vēl pirms darbu uzsākšanas jau gara acīm redzējis, kā izgāž starpsienu, lai standarta dzīvokļa šaurās istabas paplašinātos, tā iegūstot vairāk praktiski izmantojamas telpas. Kādu, kurš, plānojot mazītiņās vannas istabas un vēl knapākā tualetes kabūža apvienošanu, jau iztēlojies, kā tiks grauti ķieģeļi, kas atdala šos kambarīšus. Cilvēku, kurš apņēmības pilns steidz uz veikalu pēc instrumentiem sienu nojaukšanai un uzreiz sapērkas arī krāsu bundžas un jaunas flīzes, lai, optimistiskos tempos pabeidzis graušanu, sāktu jaunā tapināšanu. Visticamāk, katrs arī esam dzirdējuši šos pašus apņēmīgos remontētājus jau drīz vien sūkstāmies par to, ka viss process neiet tik raiti kā plānots, ka izaicinājumu netrūkst remonta saskaņošanas procesā, bet vēl vairāk jautājumu rodas, kad atklājas, ka nojauktā starpsiena momentā pārvēršas būvgružos, kas nav paredzēti izmešanai sadzīves atkritumu konteinerā un nav novietojami arī pie tiem. Proti, katrā remontā rodas atkritumu lērums, bet skaidrības par to, ko ar tiem iesākt – nav. Nepalīdz arī tas, ka internetā pieejamā informācija mēdz būt pretrunīga un mulsinoša, gan pakalpojumu klāsta, gan cenu piedāvājuma ziņā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" komanda, kas uzskatāma par īstenu ekspertu būvniecības atkritumu apsaimniekošanas jomā, atklāj galvenos riskus, ar kuriem var sastapties ikviens remonta uzsācējs, un sniedz atbildes uz izplatītākajiem jautājumiem par būvniecības atkritumiem.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form