Ne tikai augus: idejas priekšmetu izvietošanai uz palodzes
Foto: Shutterstock

Palodze ir vieta, kura parasti tiek izmantota puķu podu izvietošanai, taču ar to nav jāaprobežojas! Ir iespējams izveidot dažādas, acīm tīkamas kompozīcijas arī no citiem mājvietu priekšmetiem, tāpēc apkopojām "Houzz" piedāvātās idejas, kurās praktiski un gaumīgi uz palodzēm gozējas gan svečturi, gan foto rāmīši.

Šajā variantā redzams, ka uz palodzes novietotas gan grāmatas, gan svečturi. Šāda kompozīcija rada omulīgāku istabas skatu.

Virtuves palodzi vari iekārtot gan praktiski, gan arī skaisti – izliec uz tās bieži izmantojamus priekšmetus, piemēram, mērglāzi, salātu trauku vai sulas glāzi. Nebūs ilgi jāmeklē, lai varētu šīs lietas likt lietā!

Dzimšanas dienās vai citos svētkos, kad ciemos ierodas viesi ar puķēm, izmanto kādu no mājvietas palodzēm vāžu izlikšanai. Tā varēsi uzreiz izvēlēties konkrētajam pušķim vai puķei piemērotāko izmēru.

Lai gan sākumā minējām, ka puķu podu izvietošana uz palodzes nav nekāds jaunums, interesantāku skatu telpā padarīs simetrisks augu izvietojums.

Šajā variantā uz palodzes ir nolikts tikai viens foto rāmītis, taču to varētu izveidot par ļoti skaistu atmiņu stūrīti ar daudz bildēm.

Tāpat palodzes vari izmantot tematiskām dekorācijām, piemēram, Ziemassvētkos vai Lieldienās.

Lai palodze izskatītos interesantāk, vari apsvērt dažādu krāsainu burciņu izvietošanu. Tajās pēcāk var likt, ko vien sirds kāro!

Bērnistabā palodze labi kalpos kā mantu glabātuve. Tur vari izlikt mantas, kuras bērnam ļoti tīk vai gluži pretēji - ne tik ļoti, lai tās nemētātos pa istabas stūriem.

Ja palodze ir pietiekami liela, tajā var gaumīgi izvietot visu iepriekšminēto – bildes, svečturus, ikdienā bieži izmantotus priekšmetus u.c.

Re, uz ne pārāk augstas palodzes var iekārtot kaķa mazo "oāzi" – nolikt mīkstu sedziņu, dzeramo ūdeni u.c!

Tāpat palodzi var pārtaisīt par ļoti mīļu un patīkamu atpūtas vietu arī cilvēkiem. Plašāk par to, kā palodzi pārveidot par omulīgu dīvāniņu pie loga, lasi šeit.

Tags

Interjera idejas
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form