Gaumīgie naktsskapīši un to dažādās variācijas
Foto: Shutterstock

Guļamistabā noteikti neiztikt bez naktsskapīša, jo uz tā var nolikt vakara lasāmvielu, ūdens glāzi, modinātāju, lampiņu, kādu dekoru vai citus niekus, kam jābūt rokas stiepiena attālumā. Tātad šī ir mēbele, kurai būtu jābūt katrā mājoklī, tieši tāpēc ir vērts apdomāties par tās oriģinalitāti un neparastāku izpildījumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mazākās guļamistabās, kur jāapvieno vieta dažādu mēbeļu novietošanai, var aizlienēt šo ideju, kur kumode tiek izmantota arī kā naktsskapītis.

Lai līdzās gultai neatrastos plaukts, kas nokrāmēts ar liekiem priekšmetiem, var izvēlēties šādu nelielo mēbeles versiju, kas gaumīgi izskatās, neaizņem daudz vietas, bet tanī pat laikā pilda nepieciešamo funkciju.

Antīku vērtību cienītāji var atjaunot kādu veco mēbeli, nokrāsojot to ar interesantiem ornamentiem, tādējādi iegūstot mēbeli, kādas nebūs nevienam citam.

Ja nepieciešamo mantu ir vairāk, nekā to glabāšanai pieļauj naktsskapīša virsma, izvēlies mēbeli ar slēgtām atvilktnēm vai plauktiem, bet uz virsmas glabā vien pašu nepieciešamāko.

Attiecīgas noskaņas interjerā ļoti gaumīgi izskatīsies arī šāds naktsskapītis - koka bluķītis. Tā dabīgā tekstūra un stilīgais noformējums veiksmīgi iekļausies gan lauku mājas guļamistabā, gan pilsētas dzīvoklī.

Uz visu šo naktsskapīšu fona noteikti izceļas šis oriģinālais risinājums, kas izskatās pēc galda virsmas, tomēr neparastais papildinājums ar zariem rada nepārprotami stilīgu iespaidu.

Arī metālisks naktsskapītis var tikt gaumīgi ieviests guļamistabā, turklāt tas piestāvēs pelēka un sudraba krāsas interjera aksesuāriem.

Interesants risinājums ir arī šis, kurā izmantoti trīs dažāda lieluma koka plauktiņi pakāpienu veidā. Noformējums atgādina nelielas trepītes, taču risinājums ir gana ietilpīgs un oriģināls.

Arī šāds neliels galdiņš ar bambusa elementiem, ir ļoti praktisks naktsskapīša vajadzībām, turklāt to var izmantot arī kā brokastīm gultā.

Mākslinieciska noformējuma piekritējiem var labpatikt šī ģeniālā ideja ar alumīnija kastes izmantošanu naktsskapīša vajadzībām.

Bet, ja starp visiem piedāvājumiem neviena ideja nešķita gana stilīga, lūk, oriģināls piemērs, kā no koka kastes var izveidot naktsskapīti. Šāds risinājums piestāvēs gan palešu mēbelēm, gan mūsdienīgam interjeram ar kontrastainiem elementiem.

Tags

Guļamistaba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form