Desmit lēti paņēmieni, kā radīt dārga mājokļa iespaidu
Foto: Shutterstock

Detaļām ir nozīme, un dažkārt ar nelielām izmaiņām interjerā var panākt negaidīti labu rezultātu, turklāt citiem radīsies iespaids par lielas naudas summas ieguldīšanu. Ziedojot savu radošo prātu un ņemot vērā Housebeautiful.com padomus, ieviest greznību varēs jebkurā mājoklī, kas pēc tā ilgojas.

Jauna aparatūra

Ja mājās joprojām rotājas padomju laika televizors, kurš lai gan joprojām lieliski darbojas, tas ļoti pievērš uzmanību senatnīgumam. Jauna mājas tehnika patiesi spēj paveikt brīnumus – pat vecais skapis izskatīsies daudz labāk līdzās jaunai aparatūrai.

Gaišums

Interjerā izmanto gaišas krāsas, jo tās rada iespaidu par sterilu tīrību un greznību, turklāt, telpa arī vizuāli tiek paplašināta. Gaišas krāsas atstaro dažādus defektus pat no visvecākajām mēbelēm, tāpēc ir vērts padomāt par vecās, brūnās kumodes nokrāsošanu.

Jaunas durvis

Viens no veiksmīgākajiem paņēmieniem interjera vizuālajās pārmaiņās ir durvju nomaiņa. Durvis bieži vien rada kopējo telpas iespaidu, tāpēc veco, sarūsējušo durvju vietā ieliec jaunas, gludas un ar svaigu noskaņu. Durvīs iestrādāts stikls noteikti radīs greznāku noskaņu.

Nomaini apgaismojumu

Gaismekņi ir ne tikai lieliski aksesuārs, bet arī interjera spodrinātājs, tāpēc nomainot veco, negaumīgo lustru pret kaut ko mūsdienīgāku, iegūsi pavisam jaunu gaismas ceļu telpā. Arī sveces ir viens no veiksmīgākajiem paņēmieniem, kā radīt mūsdienīga un moderna mājokļa iespaidu.

Izmanto mākslas darbus

Mākslas darbi rada māksliniecisku vidi, un jebkāda darba izlikšana pie sienas, tam pievērsīs uzmanību un atstās labu iespaidu jebkuram viesim. Tā var būt glezna, drukāta bilde vai kanva – galvenais, lai darbs piestāv interjeram un atbilst saimnieku gaumei.

Atjauno rūsējumus

Virtuves kastroļus, plīts virsmu, tējkannu vai jebkuru citu tērauda ierīci, kas joprojām tiek izmantota, tikai senatnīgais laika pieskāriens ir darījis savu, var atjaunot un piešķirt jaunu spīdumu. Vecs nenozīmē nepievilcīgs, tāpēc atjauno vecās vērtības un tās var kļūt par tavu bagātību.

Aizkari

Logu priekškars nav tikai grezns interjera papildinājums, tā ir nepieciešamība jebkuram mājoklim. Nomaini vecos, raibos un pieputējušos aizkarus pret kaut ko gaisīgāku un piešķir telpai svaigu, mūsdienīgu un gaišu elpu. Mežģīņu raksta aizkari garantē greznību, tāpāt kā jebkuri gaišie toņi un romantiskā tekstūra.

Ziedi

Ziedi vienmēr rada svētku sajūtu, un jebkura mājokļa papildināšana ar grieztajiem ziediem vāzē vai augiem podiņos, atstās iespaidu, ka saimniekam rūp māju sajūta un interjera atsvaidzināšana. Un šis noteikti nav dārgākais risinājums.

Nomaini dekoratīvos traukus

Nav nepieciešams iegādāties jaunu servīzi, pietiks vien ar jaunu augļu trauku, saldumu šķīvi vai dārzeņu groziņu, kuru ieviest virtuvē, un ar to būs gana jaunu elementu papildināšanā.

Visbeidzot – kārtība!

Nekārtībai un haosam mājās nudien nav nekādu attaisnojumu. Ja māja būs tīra un kārtīga, uz galda nemētāsies visi iespējamie virtuves piederumi, uz grīdas nestāvēs zeķes un trauku kaudze nebūs manāma, tas noteikti ir solis numur viens pretim novērtētam iekārtojumam.

Source

DELFI Māja un dārzs

Tags

Aizkari Interjera idejas Krāsas interjerā Virtuves piederumi
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form