Rudens pērles no 'Instagram' – skaisti vainadziņi parādes durvīm
Foto: Shutterstock

Rudens sezona ir īstais laiks, kad atsākt gatavot dažādas kompozīcijas un floristikas dekorus, jo arvien vairāk laika pavadām iekšā. Lai laiks tiktu izmantots lietderīgi, izveidot kādu dekoratīvo vainadziņu. Lūk, daži iedvesmas avoti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dažkārt skaistākais ir tas vienkāršākais. No zariem veidots vainaga pamats, kas papildināts ar zariem, kuros rotājas sārtas odziņas, būs lielisks papildinājums rudens noskaņai mājoklī. Tas labi izskatīsies gan pie ārdurvīm, gan pie kamīna un sienas.

Visskaistākie, protams, būs tie vainadziņi, kas darināti no dabīgiem un sezonā pieejamiem dabas materiāliem, taču arī no mākslīgiem augiem darināti veikumi būs skaisti, it īpaši tad, ja augi izskatās gluži kā īsti.

I kept thinking that I was going to pull out all of my Fall decorations last week, but I kept getting distracted. Hopefully it will happen this week! Although I have an overnight field trip with the youngest and my middle is turning 14 on Friday. This week might not work either. At least I have a wreath on my door! This one is available in my shop; along with about 10 more! #fall #fallwreaths #fallwreath #wreath

A photo posted by Melissa Skidmore (@daisymaebelle) on

Šobrīd ne mazāk aktuāla izvēle ir veidot vainagus no sūnām, un šis piemērs veiksmīgi pierāda tā patieso daili, kas piestāvēs ikvienam mājoklim.

Floristikas veikalos šobrīd netrūkst rudens noskaņas materiālu, tāpēc ir vērts izmantot arī tos vainadziņu darināšanā. Nelieli ķirbīši, odziņas uz lapu fona ļoti labi izcelsies un radīs rudenim pieskaņoto noskaņu.

Arī šāds darinājums uz visa pārējā fona noteikti izcelsies.

Šāda interpretācija kādam var labpatikt – ar spīdīgiem motīviem un rudens puķēm, kas noteikti padarīs dzīvespriecīgākas parādes durvis mājoklim.

Taču tiem, kas jau ilgojas pēc pavasara, vainadziņa noformējumu var papildināt ar pavasarīgi ziedošām puķēm, kā tas izveidots šajā kompozīcijā, taču par rudens klātbūtni atgādinās dekoratīvie ķirbīši.

I just love a wreath. I watched my momma make them for years growing up. She loves a wreath and passed that right on down to me! So I was excited to see that #fallfordecor wanted us to share our #fallwreaths I am a bit obsessed with the tiny white pumpkins this year so I couldn't resist adding them to a wreath! #neutralfalldecor #fall2015 #fall #eclecticallyfall #bhgcelebrate #ehstyle #ehdiy #instafallchallenge15 #YourAutumnAbode #clpumpkinpalooza #octoberpumpkinpalooza #pumpkins

A photo posted by Melissa Skidmore (@daisymaebelle) on

Rudens vēsmas spilgtinās arī šāds darinājums no mētrām vai skuju koku zariņiem pamatnē un koku zariņu papildinājumiem. Dabīgi materiāli, dabīgas krāsas un visiem pieejami materiāli kopā veido apbrīnojami skaistu kompozīciju, kas noteikti pelnījusi tikt īstenota vēl kāda mājās.

#fallfordecor #fallwreaths #farmhouse #antlers #pumpkin #vignettes#wreath#pallet

A photo posted by Sophia Reed (@reed.sophia) on


Bet, ja mežs nav rokas stiepiena attālumā, var iegādāties kādu dekoratīvo zaru saišķīti, un no tā izveidot elegantu vainadziņu, kuru pēc tam iekārt vēlamā vietā.

I know the trend is neutrals this year but I sure love my orange wreath! 🍁🍁🍁 #fall #wreath #gold #marshalls #autumn #homegoods #whitepumpkin #decor #fallinspiration #falldecor #foxhollowfridayfavs #myholidaymantel #ourloveforautumn #inspiredbyfall2015 #projectvignette #fallwreaths #destrophoto

A photo posted by Laura RIGHT_BRACKETDestro PhotographyLEFT_BRACKET (@destrophoto) on


Tags

Floristika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form