Kam jābūt mājokļa pirmajā telpā – priekštelpā
Foto: Shutterstock

Ja modes tendences ir mainīgas, tad funkcionalitāte telpai un vajadzības katrā no tām paliek nemainīgas. Tāpat kā virtuvē, viesistabā un guļamistabā, arī priekštelpā, kas vienam ir arī koridors, jābūt šādām un tādām lietām, lai telpa pilnīgi pildītu savu misiju.

Skaidrs, ka priekšnama galvenā funkcija ir mantu glabāšana, proti, apavu un virsdrēbju, turklāt tā, lai viss būtu pa rokai. Visbiežāk problēmas sagādā tas, ka šī zona nudien nav tā lielākā telpa, tomēr drēbju pat diviem cilvēkiem ir, iespējams, vairāk, nekā vietas, kur to visu uzglabāt, un šādās reizēs jābūt gudram mazās rūmes iekārtošanā.

Lai vai cik neliels katra mājoklī būtu priekšnams, noteikti jāatrod veiksmīgākais risinājums, kā kompakti glabāt virsdrēbes, turklāt rēķinoties arī ar to, ka reizēs, kad ieradīsies viesi, jābūt kādam brīvam pakaramajam. Ja vietas ir tik maz, ka to nav iespējams apvienot, šeit uzglabā vien sezonā aktuālās virsdrēbes. Ideāli, ja lielāko daļu virsjaku var nolikt kādā skapī aiz durvīm, un tikai dažas no jakām atstāt redzamā vietā uz pakaramā. Šādu risinājumu var atstāt pieejamu arī tikai viesu drēbēm, tad nebūs jāmeklē rūme lielajā skapī. Smelies iedvesmu pakaramo piemērošanai šeit.

Kam jābūt mājokļa pirmajā telpā – priekštelpā
Foto: Shutterstock

Tikpat svarīgi pārdomāt, kur un kā tiks glabāti apavi, jo arī tie noteikti nav divi pāri vien. Jo vairāk cilvēku mitinās zem viena jumta, jo vairāk būs glabājamo apavu, tāpēc piemeklē atbilstošāko risinājumu. Nesezonas apavus var likt augstākos plauktos, kastēs, savukārt valkājamos apavus glabā pieejamā vietā speciālā plauktā, ja vieta to ļauj, – uz grīdas.

Source info

DELFI Tava Māja


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tava Māja iesaka