Siena kā noliktava – idejas, kā glabāšanai izmantot plakni
Foto: Shutterstock

Visbiežāk jau pie sienām ierasts redzēt iekarinātus mākslas darbus, taču ''Houzz'' piemēros var aplūkot, cik radoši var šo plakni izmantot praktiskiem nolūkiem, kaut ko pie tās glabājot, nemaz neliekot kādu plauktu vai mēbeli.

Jebkura mēbele aizņem vietu interjerā, un krēsli ir vieni no tiem. It īpaši tad, ja ikdienā izmanto vien dažus un pārējie, kas paredzēti viesiem, glabājas turpat pie galda, var traucēt, tāpēc mazām telpām ļoti funkcionāls risinājums ir – glabāt tos salocītā veidā pie sienas. Protams, šis risinājums der krēsliem, kas ir salokāmi, bet varbūt idejas vārdā vērts nomainīt krēslus?

Alterman

Aī velosipēds noteikti nav no tām lietām, kas aizņemtu mazāko vietu mājoklī, tamdēļ risinājums ar stiprinājumu pie sienas, kur pakārt to, ir vairāk kā lieliska. Šādi velosipēds kalpos kā interjera sastāvdaļa un kā sava veida aksesuārs un, protams, arī praktiski atvieglos tā glabāšanu. Vairāk ideju šādam velosipēdu glabāšanas veidam skati šeit.

West Village Bachelor Pad

Askētiskā, neitrālā telpā, kur siena to ļauj un interjers jau tā nav piesātināts ar dažādiem niekiem, var aizlienēt ideju par rotaslietu glabāšanu šādā veidā. Sienā iestiprini vairākus āķīšus, uz kuriem tad pakarināt krelles, ķēdītes un citas rotas. Izskatīsies sievišķīgi, romantiski un oriģināli, turklāt šādi krājumus būs krietni labāk pārlūkot, nekā glabājot to visu atvilktnēs.

Chelsea House

Kaklasaišu kolekcionāriem saistoša būs šī ideja, izmantojot kādu brīvo sienu to parādei pie tās. Interesants akcents interjeram un lieliska pieeja to glabāšanai.

Eclectic Stoke Newington Apartment

Ne vienmēr šim nolūkam jāziedo visa virtuves siena. Arī daži āķi šādam risinājumam kalpos lieliski, un rezultāts arī vizuāli neliks vilties.

Eclectic Kitchen

Savukārt vīna nozares pētniekiem vai vienkārši tā baudītājiem var labpatikt ierosinājums kādu sienas daļu vai visu plakni izmantot vīna skapja izveidei.

Jackson Square Residence

Savukārt virtuvē, kur tā jau visi plaukti nokrāmēti ar traukiem un produktiem, sienu var izmantot groziņu piestiprināšanai. Augļu, dārzeņu krājumus var glabāt tajos, un interjers no tā tikai iegūs.

Wardrobes project in a private apartment in kfar yona - Habait Basharon project

Ja groziņu ideja netīk, virtuvē sienu vēl var izmantot dažādu piederumu glabāšanai, piemēram, kastroļu un pannu, ja to ir tik daudz. Bez tā pie sienas var glabāt arī dažādus piederumus – kausus, lāpstiņas utt.

American Four Square Kitchen Reno

Bērnistabā vai darba telpā kādu daļu sienas var izmantot dažādu nieku glabāšanai. Šis risinājums piemērots arī tiem, kas regulāri šuj, ada, tamborē, nodarbojas ar floristiku vai citiem hobijiem, kur daudz un dažādi nieki ir neatņemama sastāvdaļa.

Kids Art Studio

Tags

Interjera idejas Mājokļa iekārtošana

Comment Form